Przejdź do głównej treści strony

KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT

10.11.2023, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

10/11/2023: KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT

support:

Start:20:00
Wejście do klubu od:19:00

Bilety:
I pula promo 60 pln
...

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- BILETOMAT - bilet elektroniczny przychodzi na maila klienta.
- w dniu koncertu od godz:20:00

Kabe to polski raper wychowany w 95 …

10/11/2023: KABE | ZABRZE HIP HOP NIGHT

support:

Start:20:00
Wejście do klubu od:19:00

Bilety:
I pula promo 60 pln
...

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- BILETOMAT - bilet elektroniczny przychodzi na maila klienta.
- w dniu koncertu od godz:20:00

Kabe to polski raper wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu, który posiada niezwykłe wyczucie publiki.
Debiutanckim albumem „Albinos” sporo namieszał, pokazując się jako świeżo brzmiący raper, który w tekstach mocno spaja wpływy francuskich i polskich osiedli. Niedawno narobił sporo szumu swoim transferem do wytwórni QueQuality, gdzie przygotowuje się do wydania nowej płyty, a jej zapowiedzią jest singiel „Nike Air Max”, który kręci świetne wyniki w sieci, a na Spotify dotarł do TOP30 najczęściej słuchanych utworów w Polsce.
Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym stylu łączącym polskie korzenie i zachodni klimat. Kabe ma na koncie trzy solowe albumy: Albinos, Mowgli i King Kong oraz Złote Przeboje nagrane w duecie z Miszelem.

Kabe to artysta, Jako jedną z najpopularniejszych piosenek wydanych przez Kabe można określić jego singiel "Albinos". Oprócz wyżej wymienionego singla, do listy piosenek Kabe wartych poznania należy dodać również "Uliczny styl" oraz "Skiety&Klapki".
Zaledwie parę miesięcy po premierze Albinosa Kabe nawiązał współpracę z Patrykiem Vegą, który zaproponował mu nagranie soundtracku do trailera jego filmu Kobiety mafii 2. Kabe podjął się wyzwania i wraz z kolegą po fachu, Sobotą, nagrali soundtrack, który podobnie jak jego poprzednie utwory okazał się świetną decyzją.
Na kolejną współpracę Kabe nie musiał długo czekać, ponieważ przyszła do niego już w 2019 roku, kiedy to razem z raperem Kizo nagrali piosenkę Skiety Klapki Remix. Jest to typowo wakacyjny utwór o zabarwieniu humorystycznym, który Spotify uzyskał ponad 25 mln wyświetleń.
To, co warto też wiedzieć, o karierze muzycznej Kabe, to fakt, że początkowo był on związany ze znaną wytwórnią muzyczną Stoprocent, jednak 21 stycznia 2020 roku, pojawił się jego kolejny singiel pod tytułem "Que Pasa" wydany we współpracy z Que Quality.

 

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

 

Bilety

Aktywne

STANDARD

60 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.