Przejdź do głównej treści strony

Kameralne zakamarki – spacer po teatrze

18.05.2024, sobota, 19:30
Teatr Kameralny w Bydgoszczy - MAŁA SCENA, Bydgoszcz Grodzka 14-16, 85-105 Bydgoszcz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Do przestrzeni Teatru najczęściej zapraszamy przy okazji premier i spektakli. Duża scena, mała scena, foyer – to w tych miejscach najczęściej goszczą nasi widzowie. Ale przecież Teatr to znacznie więcej! To pracownie, orkiestron, budka inspicjencka, reżyserka… Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się za kulisami realizowanych sztuk, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia …
Do przestrzeni Teatru najczęściej zapraszamy przy okazji premier i spektakli. Duża scena, mała scena, foyer – to w tych miejscach najczęściej goszczą nasi widzowie. Ale przecież Teatr to znacznie więcej! To pracownie, orkiestron, budka inspicjencka, reżyserka… Jeśli jesteście ciekawi, co dzieje się za kulisami realizowanych sztuk, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia z nami tych teatralnych zakamarków, które na co dzień nie są udostępnione dla zwiedzających.

Aktywne zwiedzanie prowadzone przez teatralnych edukatorów to okazja przekroczenia bariery, jaką jest scena. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zajrzeć za drugą stronę kurtyny, w „Kameralne zakamarki” właśnie. Kuluary to przestrzeń magiczna i inspirująca. Jeśli chcecie zobaczyć, gdzie szyje się kostiumy albo jak wygląda teatralne centrum dowodzenia, koniecznie dołączcie do naszej teatralnej wycieczki i poznajcie Kameralny w kameralnym gronie. Zapraszamy!
Teatr nie bierze odpowiedzialności za udział nieletnich uczestników w wydarzeniach, za ich udział odpowiedzialni są ich opiekunowie.
W każdym wydarzeniu opłatę ponosi uczestnik wraz z opiekunem.
Dyrekcja Teatru Kameralnego zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w repertuarze.
Zakupione bilety podlegają zwrotowi jedynie w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora. Po rozpoczęciu spaceru udział w nim będzie niemożliwy. Prosimy widzów o punktualność.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet normalny

1,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.