Przejdź do głównej treści strony

KANII | WARSZAWA

01.12.2024, niedziela, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Hybrydy, Warszawa Złota 7/9, 00-091 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🪩Wschodząca gwiazda amerykańskiego hip-hopu, Kanii, na jedynym koncercie w Polsce! Autor viralowych “Attachment” i “I Know” zawita 1 grudnia do warszawskiego klubu Hybrydy.

Muzyczna droga Kaniiiego rozpoczęła się tam, gdzie większości artystycznych dusz z jego pokolenia. Siedząc w swoim pokoju eksperymentował z różnymi programami do nagrywek, a to, co z …

🪩Wschodząca gwiazda amerykańskiego hip-hopu, Kanii, na jedynym koncercie w Polsce! Autor viralowych “Attachment” i “I Know” zawita 1 grudnia do warszawskiego klubu Hybrydy.

Muzyczna droga Kaniiiego rozpoczęła się tam, gdzie większości artystycznych dusz z jego pokolenia. Siedząc w swoim pokoju eksperymentował z różnymi programami do nagrywek, a to, co z tych prób powstawało, umieszczał na SoundCloudzie. Szybko było można spostrzec, że czerpiące z będących na topie lub klasycznych kompozycji tracki Kaniiego podążają w unikalnym kierunku. Mieszanką klubowych rytmów z elektroniką, post-gatunkowym nastawieniem oraz przede wszystkim swoim melodyjnym głosem raper budził zainteresowanie, które eksplodowało w 2022 roku. Wtedy jego utwór “Attachment” zdobył popularność na TikToku, chwilę później Kanii podpisał kontrakt z wytwórniami Masked oraz Warner, a w zeszłym roku raz jeszcze viralowo podbił TT z “I Know”. 1 grudnia wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju. Koncert odbędzie się w warszawskich Hybrydach, więc już teraz zarezerwujcie sobie tę datę, bo następnym razem już pewnie tak “kameralnie” nie będzie.

KANII

📅1.12.2024
📍Warszawa, Hybrydy

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡KANII (USA / Masked Records, Warner Records) - rap, melodic trap
🌐https://www.facebook.com/officialkanii
🌐https://www.instagram.com/kanii_o/
🌐https://www.tiktok.com/@kanii_o

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

126,20 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.