Przejdź do głównej treści strony

KAVINSKY

03.06.2023, sobota, 22:00 Otwarcie bramek: 21:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 KAVINSKY, który powrócił na scenę wydanym w zeszłym roku albumem „Reborn” wystąpi z tej okazji ze swoim multimedialnym …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 KAVINSKY, który powrócił na scenę wydanym w zeszłym roku albumem „Reborn” wystąpi z tej okazji ze swoim multimedialnym show 3 czerwca w Warszawie!

💥 Jeden z artystów odpowiedzialnych za powstanie nurtu synthwave, autor mega-hitu „Nightcall” który unieśmiertelnił kultowy już dziś film „Drive” był jedną z czołowych postaci rodzącej się elektronicznej sceny francuskiej przełomu wieków, obok takich artystów jak Daft Punk, Justice, Mr. Oizo czy SebastiAn. Jego niepodrabialne, kojarzące się ze ścieżkami dźwiękowymi z lat 80-tych syntezatorowe brzmienie wywarło także duży wpływ na ewolucję muzyczną The Weeknd, dzięki współpracy obydwu artystów przy remixie singla „Odd Look” w 2013 roku.

Mający wcześniej na swoim koncie kilka EP-ek i singli, przytłoczony sukcesem „Nightcall” oraz debiutanckiego albumu „OutRun” (2013) Kavinsky wycofał się z życia publicznego. Przerwa trwała do 2021, w którym pojawił się singiel „Renegade” zwiastujący wydany w 2022 album „Reborn”. Rok 2023 to rok powrotu Kavinsky’ego na światowe sceny. 

REGULAMIN WYDARZENIA

🔊 22:00 - FAVORIT89
🚨 00:00 - KAVINSKY

📆 Data: 3.06.2023
🕘 Otwarcie bram 21:00
🕘 Start imprezy: 22:00
📌 Miejsce: Progresja, Warszawa

 🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

179,20 zł

II PULA

STANDARD

200,40 zł

W DNIU KONCERTU

STANDARD

227,00 zł

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.