Biletomat Imprezy Kevin de Vries | Konstantin Sibold

Imprezy: Kevin de Vries | Konstantin Sibold

Bilety na imprezę

Kevin de Vries | Konstantin Sibold

termin

Pt, 23 listopada 2018 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Tama Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 lis 2018 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Kevin de Vries | Konstantin Sibold

Kevin de Vries, Konstantin Sibold

Po półrocznej przerwie, 23 listopada do Tamy powraca Kevin de Vries i jego rezydencki cykl. Tym razem gościem Kevina będzie jedna z gwiazd tegorocznej edycji undercity, który odbywa się już 3 listopada w Warszawie - Konstantin Sibold. Spodziewajcie się czegoś szczególnego - Kevin oraz jego gość zagrają seta w konwencji b2b, który potrwa aż 5 godzin - do samego końca imprezy.

line-up:
Konstantin Sibold (Running Back / Innervisions / Stuttgart)
Kevin de Vries (Drumcode / Afterlife)
& tba

Konstantin Sibold dorastał w kulturze hip-hopu, studiował technologię lotnictwa i przestrzeni kosmicznej. Pracował jako nauczyciel perkusji, był aktywnym perkusistą w klasycznej orkiestrze oraz inżynierem masteringu. W 2009 roku został rezydentem w legendarnym Rocker 33 w Stuttgarcie. Dwa lata później wraz ze swoim przyjacielem, rozpoczął własny cykl imprez COMMON SENSE PEOPLE, na których zagrali m.in. Dj Koze, Levon Vincent, Efdemin, Roman Flugel czy Helena Hauf. Występami w tak legendarnych miejscach, jak Concrete czy Panorama Bar, ugruntował swoją pozycję innowacyjnego DJa, zdolnego do nasycenia każdej nocy niepowtarzalną energią. Jeszcze większym uznaniem cieszy się jego działalność producencka, która doceniona została przez największe nazwiska sceny klubowej - Ricardo Villalobosa, Svena Vatha, Tale of Us oraz uznane wytwórnie muzyczne i krytyków.

Kevin de Vries to DJ i producent muzyczny, który w bardzo krótkim czasie zyskał popularność i uznanie, łącząc techno z elementami muzyki transowej. Dzięki pierwszej EP „A Journey Through Life”, wydanej przez Complexed Records w 2015, zwrócił na siebie uwagę takich postaci, jak Richie Hawtin czy Adam Beyer. Kolejne sukcesy przyszły bardzo szybko. Kawałek „Eternity” trafił na składankę z okazji 20. lecia Drumcode, a „Time Traveller” był jednym z utworów najczęściej granych przez Svena Vatha w 2016 roku. Obecnie wydaje też dla założonego przez Tale of Us Afterlife, labelu Alana Fitzpatricka We Are The Brave oraz Cocoon. Jego najnowsze produkcje często grywają w swoich setach największe nazwiska sceny klubowej takie, jak Solomun, Mind Against, Tale of Us i wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!