Biletomat Muzyka klubowa Kiasmos DJ SET + STIMMING LIVE / 30.11 / POZNAŃ

Muzyka klubowa: Kiasmos DJ SET + STIMMING LIVE / 30.11 / POZNAŃ

Bilety na clubbing

Kiasmos DJ SET + STIMMING LIVE / 30.11 / POZNAŃ

termin

So, 30 listopada 2019 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 02 wrz 2019 19:53

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 wrz 2019 13:35

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 lis 2019 23:39

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 30 lis 2019 22:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄Kiasmos DJ SET + STIMMING LIVE / 30.11 / POZNAŃ

Kiasmos DJ SET + STIMMING LIVE

 

UWAGA! Godzina podana na bilecie to czas rozpoczęcia imprezy. Dokładne godziny występów podamy wkrótce

KIASMOS DJ SET + STIMMING LIVE / TAMA / 30.11


Po ponad roku przerwy, w Poznaniu znów będziemy mogli zobaczyć KIASMOS DJ SET. Tym razem obok Janusa Rasmussena ze swoim solowym live act’em wystąpi legendarny STIMMING.

KIASMOS (DJ SET)

Nieprzespane noce spędzone na szalonych, wolnych od zmartwień imprezach z minimal techno. Potańcówki z synthpopem rodem z lat 90. Dziecięce ogniska rozpalane gdzieś dziko na wsi. Te wszystkie wspomnienia potrafią wywołać sety Kiasmos, w których dominuje starannie wyselekcjonowana, melodyjna elektronika.

Twórczość istniejącego już dziesięć lat islandzkiego duetu to połączenie sznytu multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldsa i niebanalności producenta Janusa Rasmussena. W muzyce reprezentantów cenionej wytwórni Erased Tapes świeże podejście do gatunku modern classical łączy się z wyważonym, minimalistycznym techno. Wielominutowe, przemyślane kompozycje skandynawskiego tandemu łatwo wprowadzają w trans, z którego trudno się uwolni
. Niezależnie od tego, czy będzie to Wasz pierwszy czy siódmy raz z Kiasmos, hipnotyczne tańce do samego rana są gwarantowane. Niewielu artystów potrafi przenieść tyle emocji na klubowy parkiet.

STIMMING LIVE

Początkowo - podobnie jak w wypadku innych DJ-ów - nie był zainteresowany elektroniką. Gdy miał 10 lat, uczył się gry na pianinie, skrzypcach i perkusji. Dopiero później chwycił za komputer wraz z syntezatorami, które - jak stwierdzał potem wielokrotnie w wywiadach - były jego przeznaczeniem. Doskonale wiedząc, kim chce zostać w przyszłości, Martin Stimming szybko przeprowadził się do Hamburgu. To właśnie tam poznał Adriano i Solomuna, którzy wspólnie zakładali właśnie wytwórnię Diyamic Music. Dalszy ciąg historii to już seria sukcesów: kawałek „Una Pena” będący nieformalnym hitem Ibizy, świetnie przyjęty album „Reflections” czy remiksy dla Roberta Babicza, Stephana Bodzina albo Niny Kraviz mówią same za siebie.

Stimming - w odróżnieniu od niektórych artystów osiadających na laurach - stale eksperymentuje i stara się zaskakiwać słuchaczy. W swoich kompozycjach wykorzystuje nagrane niekiedy w przelocie dźwięki: szum ekspresu do kawy, spadające dziecięce zabawki czy szczęk noża do krojenia pizzy. Na albumie „Liquorice” testuje możliwości automatu perkusyjnego, łącząc go z syntezatorowymi pasażami, żeby kilka miesięcy później stworzyć z Brandenburską Orkiestrą Miejską klasyczne aranżacje swoich numerów. Aby w stu procentach móc skupić się na tworzeniu nowych utworów, potrafi - jak w przypadku krążka „Alpe Lusia” wyjechać w alpejską głuszę na północy Włoch. Niemiec chętnie sięga wreszcie po nowe technologie, wykorzystując w swoich setach czterowymiarowy soundsystem. Szykujcie się na noc pewną audiowizualnych wrażeń i emocji!

Regulamin wydarzenia: https://www.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/8444/regulamin-imprez-Kiasmos.pdf

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Kiasmos

Bilety na koncerty: Austra, Hvob, Kiasmos, Onuka

Bilety Kolekcjonerskie