Przejdź do głównej treści strony

Kierowani Zmysłem: Wzrok Warsztaty ze stylizacji ubrań z drugiej ręki

13.07.2024, sobota, 12:00 Otwarcie bramek: 12:00
Kula Lump, Poznań Łukasiewicza 33, 60-729 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Warsztaty stylizacji ubrań z drugiej ręki w Kula Lump – łazarskim second handzie, w którym znajdziecie wyselekcjonowane rzeczy m.in. z europejskich podróży. Warsztaty poprowadzi Aga z Kuli, która swoje lumpiarskie doświadczenie zbiera od 20 lat. Podczas wydarzenia dla każdego z uczestników zostanie dobrana stylizacja, która udowodni, że każdy z nas …

Warsztaty stylizacji ubrań z drugiej ręki w Kula Lump – łazarskim second handzie, w którym znajdziecie wyselekcjonowane rzeczy m.in. z europejskich podróży. Warsztaty poprowadzi Aga z Kuli, która swoje lumpiarskie doświadczenie zbiera od 20 lat. Podczas wydarzenia dla każdego z uczestników zostanie dobrana stylizacja, która udowodni, że każdy z nas może znaleźć dla siebie wyjątkowy strój z drugiej ręki. Na zakończenie każda z osób biorących udział w warsztatach zostanie zaproszona na pokaz mody prezentujący wszystkie stworzone przez siebie stylizacje.


Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet wstępu

54,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.