Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika Kittin x Prozak 2.0

Elektronika: Kittin x Prozak 2.0

Bilety na Elektronika

Kittin x Prozak 2.0

termin

So, 07 grudnia 2019 godz. 22:30

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 gru 2019 20:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Miss Kittin w klubie Prozak2.0!

Kittin, Senthia, Vi

 

Już w sobotę 7 grudnia, dzień po Mikołajkach, będziemy mieli dla Was jeszcze jeden prezent! Kobieta, która już od początków lat 90’tych jest wyznacznikiem nowej fali w muzyce elektronicznej - Kittin!

Caroline Hervé, jak naprawdę nazywa się Miss Kittin, zdecydowała się zająć muzyką elektroniczną już w wieku 16 lat, kiedy to uczestniczyła w pierwszym rejwie po przyjściu technicznych dźwięków z Detroit do Europy. Rok później, w 1990 roku, poznała DJ’a działającego pod pseudonimem The Hacker, który okazał się jej późniejszym wspólnilkiem. W 1995 roku wspólnie wyprodukowali pierwszą EP’kę artystki “Champagne”, którą DJ Hell zagrał w tym samym roku na Love Parade w Berlinie. Mimo, że scena muzyki elektronicznej była jeszcze wtedy “placem zabaw dla chłopców”, pierwsza pełnoprawna płyta Kittin “First Album” sprzedała się w ponad 50 000 egzemplarzach na całym świecie, dając jej miano ponadczasowej aż do dnia dzisiejszego. Po tylu latach, jej najnowsza płyta “Cosmos” zainspirowana swoim długim pobytem na Francuskiej wsi, gdzie mieszkała przez ostatnie lata nadal zaskakuje. Znana z największych, światowych festiwali, współpracująca z najciekawszymi wytwórniami, od dziesiątek lat wyznaczająca trendy - taka właśnie jest Kittin!

Razem z nią na scenie pojawi się kobieca reprezentacja 2.0: Senthia, odpowiedzialna za delikatnie dźwięki elektroniki; oraz Vi - lubująca się w energii i mocy dźwięku! 🖤

[-2]
Kittin
Senthia
Vi

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie