Przejdź do głównej treści strony

KOBIETY SZEKSPIRA - spektakl muzyczny

23.11.2024, sobota, 17:00
Teatr Kameralny w Bydgoszczy - DUŻA SCENA, Bydgoszcz Grodzka 14-16, 85-105 Bydgoszcz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

William Shakespeare // Karolina Sałdecka
KOBIETY SZEKSPIRA - spektakl muzyczny
Reż. Katarzyna Chmara
Wiek: 15+

460 lat temu urodził się człowiek, który na zawsze zapisał się w historii teatru: William Shakespeare. Główne role w jego sztukach najczęściej przypadały mężczyznom, lecz my chcemy opowiedzieć o powołanych przezeń do życia kobietach: o krnąbrnej Katarzynej, okrutnej Lady Makbet, zmysłowej Tytanii, …
William Shakespeare // Karolina Sałdecka
KOBIETY SZEKSPIRA - spektakl muzyczny
Reż. Katarzyna Chmara
Wiek: 15+

460 lat temu urodził się człowiek, który na zawsze zapisał się w historii teatru: William Shakespeare. Główne role w jego sztukach najczęściej przypadały mężczyznom, lecz my chcemy opowiedzieć o powołanych przezeń do życia kobietach: o krnąbrnej Katarzynej, okrutnej Lady Makbet, zmysłowej Tytanii, wrażliwej Ofelii, czy szczerej Desdemonie. We wszystkie te postaci, zarówno przy użyciu słowa mówionego, jak i śpiewanego, wciela się nasza aktorka Katarzyna Chmara.

Kompilację monologów i piosenek, inspirowanych kobietami Szekspira, stworzyła bydgoska poetka Karolina Sałdecka. Produkcja spektaklu została dofinansowana przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu „Muzyka”.

Bilety

Aktywne

Bilet ulgowy

60,00 zł
Do wyczerpania

Bilet normalny

70,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.