Biletomat Muzyka klubowa Kollektiv Turmstrasse

Muzyka klubowa: Kollektiv Turmstrasse

Bilety na clubbing

Kollektiv Turmstrasse

termin

Pt, 09 marca 2018 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 lut 2018 17:57

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 mar 2018 12:16

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 mar 2018 20:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kollektiv Turmstrasse w Prozaku! - KONCERT WYPRZEDANY!

Kollektiv Turmstrasse
Meg & Senthia

Jak mawia nasz kolega z Warszawy - sezon bez Kollektiv Turmstrasse w Polsce, sezonem straconym - dlatego po raz trzeci wyjątkowy duet producencki wystąpi w klubie Prozak 2.0 już 9 marca ;)

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznej elektroniki powracają do Krakowa! Nikt nie umie tak płynnie połączyć mocniejszego brzmienia i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić - Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.
Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu dekady nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde, a także jeden pełnoprawny longplay – „Rebellion der Träumer” wydany w 2010 roku w Connaisseur Recordings. Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 9 marca odwiedzić Prozak 2.0!

Poziom -2:
KOLLEKTIV TURMSTRASSE/ DIYNAMIC MUSIC
Meg & Senthia

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie