Biletomat Koncerty Koncert Aga Zaryan - Christmas Songs

Koncerty: Koncert Aga Zaryan - Christmas  Songs

Bilety na koncert

Koncert Aga Zaryan - Christmas Songs

termin

Czw, 05 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Koncert Aga Zaryan - Christmas Songs w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert Aga Zaryan - „Christmas Songs”

Aga Zaryan

Tego wieczoru artystka zaprezentuje nastrojowy program z jazzowymi interpretacjami utworów o tematyce świątecznej. Na gości czeka prawdziwa uczta muzyczna.

Usłyszymy ponadczasowe standardy oraz niezapomniane kolędy w wykonaniu jednego z najbardziej charyzmatycznych głosów jazzu. Podczas koncertu w Poznaniu Aga Zaryan wystąpi na scenie w towarzystwie European Jazz Quartet. Aga Zaryan jest dziś rozpoznawalną w świecie wokalistką, której reputacja sięga od Tokyo do Nowego Yorku.

Artystka przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w jazzie, kontynuując tradycję takich artystów jak Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Jest pierwszą oraz jedyną polską wokalistką, której płyty ukazują się nakładem legendarnej wytwórni Blue Note Records z Manhattanu. Wyróżnia ją indywidualny styl i podejście do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania oraz ciepłym matowym tonem głosu.

Wokalistce udało się połączyć ambitne cele artystyczne z umiejętnością dotarcia do szerokiej publiczności, co zaowocowało nagraniem ośmiu albumów. Koncerty Agi Zaryan słyną z niepowtarzalnego nastroju. Artystka występuje z powodzeniem na niezliczonych polskich oraz zagranicznych scenach, m.in. w renomowanych klubach europejskich i amerykańskich, w Japonii, Chinach, Izraelu, Turcji, Rosji i Islandii. Swój sukces zawdzięcza niezwykłej barwie głosu, charyzmie scenicznej i możliwości współpracy z najznamienitszymi muzykami z Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl