Biletomat Koncerty Koncert charytatywny “BE BRAVE FOR UKRAINE” I ODWOŁANE

Koncerty: Koncert charytatywny “BE BRAVE FOR UKRAINE” I ODWOŁANE

Bilety na koncert

Koncert charytatywny “BE BRAVE FOR UKRAINE” I ODWOŁANE

termin

Pt, 26 sierpnia 2022 godz. 19:00

miejsce

Dom Harcerza
Za Murami 2/10, 80-823 Gdańsk

organizator

Fundacja Voices from Ukraine

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Koncert charytatywny “BE BRAVE FOR UKRAINE” I ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.


 

📄Kup bilet na Koncert charytatywny “BE BRAVE FOR UKRAINE” 26 sierpnia w Gdańsku!


Wejście - 18:30
Start - 19:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Koncert charytatywny „BE BRAVE FOR UKRAINE” już wkrótce odbędzie się w Gdańsku.

W trudnym dla Ukrainy czasie, zadanie ma cały naród ukraiński. Ktoś broni naszej niepodległości i wolności na froncie, ktoś stoi na froncie informacyjnym, nie pozwalając nam zapomnieć o dzisiejszych realiach, a ukraińscy artyści uczestniczą w akcjach charytatywnych, zbierając fundusze dla naszego wojska i ludzi, którzy wyjechali lub stracili domy.

26 sierpnia o godzinie 19:00 Fundacja „Głosy z Ukrainy” organizuje koncert charytatywny w Gdańsku w Domu Harcerza pod adresem: ul. Za Murami 2-10, której celem jest pomoc naszym Bohaterom na liniach frontu.

Do akcji charytatywnej dołączą znani ukraińscy artyści - MamaRika, SERAFYN, TAYNA, LESAN, Masha Kondratenko.

A gośćmi specjalnymi i prezenterami koncertu będą Serhij Sereda, mieszkaniec Odessy z wrodzonym poczuciem humoru, kapitan drużyny „Odesa Mansy” i uczestnik „Bajek U”, „Pewnego razu w Odessie”, a towarzyszyć mu będzie ukraińska aktorka, uczestniczka „Ligi Śmiechu”, a także lwowskiego zespołu „Zbirna Lwów” i artystka stand-up Kateryna Olos!

Nasi muzycy i artyści zorganizowali już szereg imprez charytatywnych, zarówno na Ukrainie, jak i na terenie Europy. Celem koncertów było zebranie funduszy na narzędzia i pojazdy dla naszych Sił Zbrojnych, a wspólnym wysiłkiem udało się osiągnąć cel!

Artyści ukraińscy nie spoczywają na laurach i wnoszą wielki wkład w ducha narodu ukraińskiego, bo muzyka podnosi nas i motywuje jak nic innego.

Ukraińcy to najsilniejszy naród na świecie! Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy wolnymi ludźmi i nikt nie może nam tego odebrać.

Razem do zwycięstwa!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!