Przejdź do głównej treści strony

Koncert Finałowy Wokalistów- uczestików Akademii Śpiewu

18.06.2024, wtorek, 17:00
Centrum Kultury MUZA - Mała sala, Lubin Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Koncert finałowy, podsumowujący tegoroczną przygodę z piosenką w Studio Piosenki Akademii Śpiewu. Wystąpią wokaliści z grupy najmłodszej, średniej dziecięcej i Nastki. Tym razem prowadząca zajęcia Joanna Ślipko dała dzieciom wolną rękę w wyborze utworów. A co usłyszymy? Dzieci i nasze nastolatki sięgnęły po przeboje m. in. Sanah, Bovska, Melanie Martinez. …
Koncert finałowy, podsumowujący tegoroczną przygodę z piosenką w Studio Piosenki Akademii Śpiewu. Wystąpią wokaliści z grupy najmłodszej, średniej dziecięcej i Nastki. Tym razem prowadząca zajęcia Joanna Ślipko dała dzieciom wolną rękę w wyborze utworów. A co usłyszymy? Dzieci i nasze nastolatki sięgnęły po przeboje m. in. Sanah, Bovska, Melanie Martinez. Nie zabraknie też szlagierów znanych z popularnych bajek. Młodych artystów przygotowała Joanna Ślipko.

Bilety

Wyprzedane

KONCERT

BILET NA KONCERT

31,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.