Przejdź do głównej treści strony

KONCERT JAZZOWY

21.04.2024, niedziela, 17:00
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz ul. Andrzeja Szwalbego 6, 85-080 Bydgoszcz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Koncert Jazzowy, który odbędzie się w niedzielę, 21.04.2024 o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Pomorskiej. Na scenie zaprezentują się pedagodzy Katedry Jazzu AMFN w Bydgoszczy. Usłyszymy wokalistów - Kamilę Abrahamowicz-Szlempo, Emilię Hamerlik, Klaudię Kaczyńską, Krzysztofa Iwaneczko, a także Mateusza …
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Koncert Jazzowy, który odbędzie się w niedzielę, 21.04.2024 o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Pomorskiej. Na scenie zaprezentują się pedagodzy Katedry Jazzu AMFN w Bydgoszczy. Usłyszymy wokalistów - Kamilę Abrahamowicz-Szlempo, Emilię Hamerlik, Klaudię Kaczyńską, Krzysztofa Iwaneczko, a także Mateusza Krawczyka (perkusja), Adama Lemańczyka (fortepian) i Antoniego Olszewskiego (kontrabas). Wystąpią też studenci Katedry Jazzu. Podczas corocznego Koncertu Jazzowego AMFN nie może zabraknąć Felix Jazz Orchestra pod dyrekcją Michała Szlempo.
W programie standardy jazzowe oraz kompozycje Sylwestra Bugajaka, Jacoba Colliera, Chicka Corea, Colemana Hawkinsa, Theloniousa Monka, Dianne Reeves, Michała Szlempo.

Bilety

Aktywne

bilet ulgowy AMFN

20,00 zł
Do wyczerpania

bilet ulgowy

25,00 zł
Do wyczerpania

bilet normalny

30,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.