Przejdź do głównej treści strony

Koncert MODELKI | KIELCE | Klub ULTRA VIOLET

19.06.2024, środa, 20:00
Klub Ultra Violet, Kielce Henryka Sienkiewicza 33, 25-005 Kielce
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

19 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 klub Ultra Violet w Kielcach otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. Tego wieczoru na scenie pojawią się niezwykle utalentowane i charyzmatyczne Modelki, twórczynie przeboju "Chyba że z Tobą", który z miejsca stał się numerem jeden zarówno w radiu, …

19 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 klub Ultra Violet w Kielcach otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. Tego wieczoru na scenie pojawią się niezwykle utalentowane i charyzmatyczne Modelki, twórczynie przeboju "Chyba że z Tobą", który z miejsca stał się numerem jeden zarówno w radiu, jak i w Internecie.

To będzie niepowtarzalna okazja, by w realu doświadczyć energii i charyzmy tego zespołu oraz wziąć udział w koncercie, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Bilety dostępne są u promotorów oraz online na Biletomat.pl. Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru, który zapowiada się jako spektakl pełen emocji, tańca i świetnej muzyki.

Dołączcie do naszej imprezy i razem stwórzmy wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze!

BILETY:
1 PULA - 25 zł
2 PULA - 35 zł
3 PULA - INFO SOON

Bilety dostępne u naszych promotorów!

REZERWACJE: 518 820 320

---------------

Wstęp od 16 roku życia oraz po okazaniu dokumentu ze zdjęciem.

Bilety

Wyprzedane

II Pula

BILET WSTĘPU

38,85 zł

III Pula

BILET WSTĘPU

49,05 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.