Przejdź do głównej treści strony

Koncert Otwarcia Festiwalu Czas Letni: Błoto - Hip Hop Special: Los Angeles

10.07.2024, środa, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
Nocny Targ Towarzyski, Poznań Kolejowa 23, 60-715 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Koncert otwarcia drugiej edycji Czasu Letniego, czyli “Hip Hop Special: Los Angeles” w wykonaniu kwartetu Błoto to eksploracja bitów największych producentów odpowiedzialnych za kształtowanie West Coast brzmienia – do zobaczenia wyjątkowo w ramach Festiwalu! Dlatego jeśli uwielbiacie produkcje DRE, muzykę The Pharcyde, Cypress Hill, 2Paca, Snoop Dogga i innych reprezentantów …

Koncert otwarcia drugiej edycji Czasu Letniego, czyli “Hip Hop Special: Los Angeles” w wykonaniu kwartetu Błoto to eksploracja bitów największych producentów odpowiedzialnych za kształtowanie West Coast brzmienia – do zobaczenia wyjątkowo w ramach Festiwalu! Dlatego jeśli uwielbiacie produkcje DRE, muzykę The Pharcyde, Cypress Hill, 2Paca, Snoop Dogga i innych reprezentantów g-funku to ten wieczór jest skrojony specjalnie pod Was. Karkołomne zadanie, ale spokojna głowa – Latarnik, Wuja HZG, Cancer G i OlafSax mają takie sprawy pod kontrolą, mogąc się doktoryzować z bębnów i basu w rapie. Czego chcieć więcej, kiedy tematem zajmą się specjaliści od hip-hopowych groovów?

Błoto naturalnie wystąpi w składzie:

Latarnik (instrumenty klawiszowe)

Wuja HZG (bass)

Cancer G (perkusja)

OlafSax (saksofony)

https://bloto.bandcamp.com/music

https://open.spotify.com/artist/28k8arToA1cflcvaH5T4Zv

https://www.instagram.com/bloto_quartet/

https://www.facebook.com/blotoquartet/?locale=pl_PL

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

44,00 zł

W dniu wydarzenia

Standard

64,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.