Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty koncert POPEK MONSTER

Koncerty: koncert POPEK MONSTER

Bilety na koncert

koncert POPEK MONSTER

termin

So, 10 marca 2018 godz. 21:00

miejsce

IMPERIUM MUSIC CLUB
Gdańska 29, 59-700 Bolesławiec

organizator

Klub Imperium

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 10 mar 2018 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄koncert POPEK MONSTER!

POPEK MONSTER

10/03 Sobota ★ POPEK MONSTER ★ koncert ★ Imperium Bolesławiec. Start godz.21.

★ Koncert godz. 01-00.
★ Wstęp 16+
★ Bilety 25zł do nabycia w kasie klubu w każdy piątek i sobotę od godz.21, bilety w dniu koncertu w cenie 25zł dostępne będą w ciągłej sprzedaży od godz.21 w kasie klubu.
★ Imprezke rozkręca Dj Złoty i Dj Juby,
★ Wystrzały konfetti
★ Efekty zmrożonego Co2,
★ Klubowe koszulki,

Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw – polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Jest znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Firma, w której nieregularnie występował od 2001 do 2011 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Od 2014 roku współtworzy zespół muzyczny Gang Albanii.
W 2001 roku został członkiem krakowskiego zespołu Firma, założonego rok wcześniej przez Tadka oraz Kaliego. Wziął udział w nagraniu pięciu płyt Firmy: Pierwszy nielegal (2001), Z dedykacją dla ulicy (2002), Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (2008), NieLegalne Rytmy. Kontynuacja (2009) oraz Nasza broń to nasza pasja (2011). Jako członek Firmy był współzałożycielem marki odzieżowej „JP”.
W 2007 roku zrealizował swój pierwszy album solowy pt. Wyjęty spod prawa, za którego produkcję odpowiedzialny był Jędker. W 2008 wydał w Londynie swój drugi album zatytułowany Heavyweight. Gościnnie na płycie wystąpili między innymi Jędker, Sokół i Bosski Roman.
11 stycznia 2013 roku nakładem brytyjskiego wydawnictwa WagWan Production i Prosto, ukazała się solowa płyta rapera Monster]. Produkcją bitów zajęli się m.in. Matheo i P.A.F.F. W utworach wystąpili gościnnie brytyjscy i polscy wykonawcy wśród nich znaleźli się Wiley, Sobota, Sokół, Paluch i Borixon. Płyta znalazła się na 28 miejscu w zestawieniu OLiS. Album zdobył status złotej płyty w Czechach, Polsce i na Słowacji.
9 grudnia 2014 roku ukazał się czwarty solowy album Popka. Wydawnictwo zatytułowane Monster 2 dotarło do 41. miejsca zestawienia OLiS. Album okraszony został uczestnictwem gości takich jak Olsen, The Game, NON Koneksja oraz Kaen.
W lipcu 2014 roku Popek wraz z producentem Matheo wydał utwór będący remixem „Dirty Diana” Michaela Jacksona. Okraszona klipem piosenka stał się hitem i w dwa tygodnie uzyskała wynik półtora miliona wyświetleń na serwisie YouTube.
W 2015 roku wraz z producentem muzycznym Robertem M powołał zespół pod nazwą Gang Albanii do którego dołączył następnie raper Borixon. Debiutancki album formacji zatytułowany Królowie życia ukazał się 24 kwietnia 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej Step Records. Album grupy współtworzonej przez Popka zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS. Wydawnictwo wyróżnił status diamentowej płyty. Do formuły Gangu Albanii muzycy powrócili w 2016 roku. 29 kwietnia ukazał się ich drugi album Ciężki gnój. Również i to wydawnictwo odniosło komercyjny sukces. Ciężki gnój zadebiutował na zestawieniu Olis na 2. miejscu a jego sprzedaż nagrodzono podwójną platynową płyt.
29 stycznia 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej Step Records ukazał się wspólny album Popka i producenta Matheo. Album noszący nazwę Król Albanii dotarł do 1. miejsca polskiej listy OLiS i nagrodzony został statusem platyny.
16 grudnia 2016 roku na polskim rynku ukazała się kompilacja piosenek Mikołajowa o tytule Sweet 17th. Pozycja dotarła do 18. miejsca listy OLiS.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl