Przejdź do głównej treści strony

Koncert relaksacyjny Sonora + Sitar

23.11.2018, piątek, 19:00
Dom Dźwięku, Poznań ul. Sikorskiego 17/18, 61-517 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Piątkowy wieczór to idealny czas na zasłużoną chwilę odprężenia po ciężkim tygodniu pracy. Zapraszamy na relaksacyjny koncert Sonory z towarzyszeniem sitar i mis tybetańskich.

Sonora Sound Tube to nietypowy instrument muzyczny, którego przeznaczeniem jest wprowadzanie w głęboki stan relaksu poprzez słuchanie subtelnych dźwięków z jego środka. To innowacyjne rozwiązanie oprócz …

Piątkowy wieczór to idealny czas na zasłużoną chwilę odprężenia po ciężkim tygodniu pracy. Zapraszamy na relaksacyjny koncert Sonory z towarzyszeniem sitar i mis tybetańskich.

Sonora Sound Tube to nietypowy instrument muzyczny, którego przeznaczeniem jest wprowadzanie w głęboki stan relaksu poprzez słuchanie subtelnych dźwięków z jego środka. To innowacyjne rozwiązanie oprócz intensywnego doznania słuchowego gwarantuje również dogłębny masaż ciała, traktując je wibracją o częstotliwości 64Hz. Brzmienie instrumentu jest magiczne: soczysty bas przeplata się z delikatnymi dźwiękami alikwotów, a jednostajne dźwięki wprowadzają w lekki trans, pozwalając tym samym odpłynąć w przestworza wyobraźni. Brzmienie Sonory wzbogacone będzie o melodyjne przygrywki indyjskiej Sitar. Ten strunowy instrument wspaniale zgrywa się z charakterem dźwięcznej tuby, tworząc orientalny duet o idealnym dopełnieniu. Oba te instrumenty bowiem tworzą ciepły i spokojny nastrój, tak pożądany w listopadowe dni. 

Choć Sonora dedykowana jest do leżenia w środku instrumentu, podczas koncertu uczestnicy ułożą się wygodnie na matach dookoła tuby. Koncert podzielony będzie na dwie części: relaksującą i aktywizującą. Całość zwieńczona będzie dźwiękami mis tybetańskich. 

Na spotkanie zalecamy przyjść nieco wcześniej. Można przynieść swoją matę oraz koc, na miejscu również będą one dostępne. Zalecane jest wygodne ubranie. 

Uwaga! Koncert jest wydarzeniem kameralnym - ze względu na subtelne dźwięki instrumentów ilość osób jest mocno ograniczona. Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez przedsprzedaż.

Zamów bilety już treraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard I (19:00)

Standard I (19:00)

57,70 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.