Przejdź do głównej treści strony

„Koncert z Gwiazdą: Jakub Józef Orliński i Michał Biel”

17.02.2024, sobota, 19:00
Teatr Wielki w Łodzi, Łódź Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI
Światowa gwiazda w Łodzi!
17 lutego 2024

Takiej okazji nie można przegapić! Aż trudno uwierzyć, że tak młody Artysta w tak krótkim czasie zachwycił publiczność najsłynniejszych sal operowych i koncertowych świata - Metropolitan Opera, Carnegie Hall, Lincoln Center w Nowym Jorku, Covent Garden w Londynie, San Francisco Opera i wiele innych, …
JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI
Światowa gwiazda w Łodzi!
17 lutego 2024

Takiej okazji nie można przegapić! Aż trudno uwierzyć, że tak młody Artysta w tak krótkim czasie zachwycił publiczność najsłynniejszych sal operowych i koncertowych świata - Metropolitan Opera, Carnegie Hall, Lincoln Center w Nowym Jorku, Covent Garden w Londynie, San Francisco Opera i wiele innych, w których publiczność z aplauzem przyjmuje wokalne popisy śpiewaka.
Jakub Józef Orliński dysponując wyjątkowym głosem (kontratenor!) odnajduje się równie wspaniale w operze jak i w repertuarze pieśniarskim, co będą mogli Państwo sprawdzić osobiście. Podczas koncertu w Teatrze Wielkim w Łodzi śpiewak zaprezentuje się Państwu w kompozycjach m.in. Johanna Fuxa, Henryka Czyża, Henry’ego Purcella, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki i Georga Friedricha Haendla. A jak „traktuje” utwory tych i innych kompozytorów przekonają się Państwo samodzielnie. Z pewnością będzie zaskoczenie, ale i podziw nad wyobraźnią Artysty i jego wokalnymi umiejętnościami. Artyście przy fortepianie będzie towarzyszył Michał Biel.
W swoim wolnym czasie – a przecież nie ma go zbyt dużo - artysta postanowił „rozruszać” swoje ciało – i… trenuje także różne style tańca, głównie breakdance. O Jego osiągnięciach w tej dziedzinie świadczą liczne nagrody na wielu konkursach tanecznych, a także entuzjastyczne recenzje, które nie pozostawiają wątpliwości co do talentu i możliwości Artysty.
Warto więc przekonać się osobiście, a mamy taką okazję 17 lutego 2024 roku! Artysta ma dość gęsto zapisany kalendarz koncertów, w Łodzi wystąpi tylko raz, korzystajmy więc!
Zapraszamy!

Bilety

Wyprzedane

Strefa IV

Normalny

168,00 zł

Strefa III

Normalny

198,00 zł

Strefa II

Normalny

231,00 zł

Strefa I

Normalny

262,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.