Biletomat Hip Hop / Reggae Koncert z zespołem GrubSon & live Band

Hip Hop / Reggae: Koncert z zespołem GrubSon & live Band

Bilety na Hip Hop / Reggae

Koncert z zespołem GrubSon & live Band

termin

So, 13 kwietnia 2019 godz. 22:00

miejsce

Club Magic
Główna 1, Krzyżanowice

organizator

Club Magic

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 mar 2019 09:05

30 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pt, 22 mar 2019 09:05

100 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 kwi 2019 23:59

35 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pt, 12 kwi 2019 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 kwi 2019 16:00

40 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
So, 13 kwi 2019 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄GrubSon & Live Band w Clubie Magic!

Grubson & live Band

GWIAZDA WIECZORU: GrubSon & Live Band

Wstęp od 17+

Podczas koncertu miejsce w loży dla VIP'ów znajduje się na głównej sali i obejmuje:
►wejście bez kolejki,
►poczęstunek
►plakat

Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 17 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.

Otwarcie drzwi godz. 21:00
Koncert Główny: GrubSon & Live Band godz. 22:00
-------------------------------------------------------------------------------
GrubSon, czyli Tomasz Iwanca – sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 – w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal "N.O.C." (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się on sam. Dzięki płycie muzyk zaczął coraz więcej koncertować. Wkrótce poznaje ekipę Bezkres, której staje się członkiem i razem tworzą Wspólny Mianownik Soundsystem, z którym to coraz bardziej zagłębiał się w rytmy reggae i dancehall.

We wrześniu 2009r. światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Prawdziwa jej eskalacja przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka". Wydawnictwo już pół roku później pokrywa się platyną. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em - BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012r. album "Gruby Brzuch”. Niedługo po wydaniu albumu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki. W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Na ten moment kolektyw koncertowy tworzą: GrubSon, DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół SANEPID: Robert Cichy (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja).

4 marca 2015r. to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”. Kolejny międzygatunkowy twór spod jego ręki zbiera dobre recenzje. Wydawnictwo promują single: „Złota Kula” wraz Krzysztofem Zalewskim, „Jedna z Planet” z gościnnym udziałem Marceliny, „Dżungla” oraz „Nie Jestem”.

2017 r „Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów - pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze - pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie