Biletomat Koncerty Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB PIĘKNY PIES

Koncerty: Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB PIĘKNY PIES

Bilety na koncert

Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB PIĘKNY PIES

termin

So, 11 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Piękny Pies
ul. Bożego Ciała 9, Kraków

organizator

Fundacja Krakowska Scena Muzyczna

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 lis 2017 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Artykuły Rolne i Eluktrick w Klubie Piękny Pies

ARTYKUŁY ROLNE
ELUKTRICK

start: 20:00

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 listopada w Krakowie, w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41, na którego terenie znajdują się niezależne inicjatywy - przede wszystkim Teatr Nowy Proxima, ale też klubokawiarnia Literacka czy galeria sztuki Off-Frame spotykać się będziemy na panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i spotkaniach. Z kolei część festiwalowa odbędzie się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Piękny Pies, Alchemia, Magazyn Kultury, Barka Alrina czy Drukarnia. Zagrają na niej krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: RunForrest, Sonbird, Dziewczęta, Rivers.Real, Call of Cuckoo, Eluktrick, Artykuły Rolne, Smoking Barrelz i inne.

Widzimy się w listopadzie w Krakowie! A tak było w zeszłym roku podczas festiwalu Tak Brzmi Miasto:
https://www.youtube.com/watch?v=Vt7Wmm1GZ_0

KLUB PIĘKNY PIES:

20.00 - 20.45 - ARTYKUŁY ROLNE

To jest, proszę Państwa, rzężenie, napierdalanie i generalnie hałas. Robią go goście z Miliona Much, dawnej Mikirurki czy Eric Roberts And The Pussy Lovers. To nazwy, które nigdy nie wyszły poza krakowskie piwnice, bo po prostu było im wszystko jedno. To alternatywa przez małe a, i to napisana markerem na ścianie w którymś z kibli Nowej Huty.

I dokładnie dlatego jest to pozycja obowiązkowa.

Przyjdź. Niczego już nigdy nie pożałujesz.

FB: https://www.facebook.com/artykulyrolne/

21.00 - 22.30 - ELUKTRICK

Eluktrick funkcjonuje na lokalnej scenie na tyle długo, by jego założyciel, Thymn Chase, Amerykanin z pochodzenia, mógł stać się prawdziwym Krakowianinem – Krakowsk Scena Muzyczna approves. Wraz z przyjaciółmi zza granicy utworzyli kolektyw Loose Wire, pod którym to szyldem organizują i wydają. Muzycznie Eluktrik to eklektyczna alternatywa, czasem ubrana w funk, czasem w rock, czasem odlatująca w nieznane, eteryczne rejony.

Wydali dwie płyty – AdJustMeant oraz Hieroglyphic Apostrophes. Teledysk z tej ostatniej, zrobiony w technologii VR, doczeka się premiery właśnie na Tak Brzmi Miasto.

FB: https://www.facebook.com/eluktrick/

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl