Biletomat Koncerty Kortez

Koncerty: Kortez

Bilety na koncert

Kortez

termin

Nd, 15 października 2017 godz. 19:00

miejsce

Teatr Variete Muza
ul. Morska 9, Koszalin

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące (parter)

Miejsca stojące (parter)

dostępna do
Nd, 15 paź 2017 16:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Kortez wystąpi w Koszalinie!

Kortez

Jesienią tego roku Kortez wyruszy w trasę koncertową zapowiadającą jego drugą płytę. Będzie można spotkać się z nim w około trzydziestu miastach, do których przyjedzie razem z zespołem.

Zapowiedzią jesiennej trasy jest najnowszy utwór "To mój dom", któremu towarzyszy specjalny obraz zrealizowany przez ekipę Jazzboy.

Kortez - 27-letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza epka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. 24 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta - “Bumerang”, która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się i przyjętych płyt w ostatnich latach.

Regulamin imprezy: http://www.goodtaste.pl/regulamin/#

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Korteza