Przejdź do głównej treści strony

KOSMICI W MOJEJ SZKOLE | KINO ZACHÓD

14.10.2023, sobota, 10:00
Kino Zachód, GOKSiR w Przecławiu, Przecław, k. Szczecina Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Gatunek: Animacja / Komedia / Sci-Fi

Rok produkcji: 2023

Czas trwania: 1 godz. 27 min.

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A …

Gatunek: Animacja / Komedia / Sci-Fi

Rok produkcji: 2023

Czas trwania: 1 godz. 27 min.

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD Normalny

17 zł

Standard

STANDARD Z KOŁBASKOWĄ KARTĄ MIESZKAŃCA

15 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.