Przejdź do głównej treści strony

Krystian Ochman | Wrocław

23.02.2024, piątek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:30
Impart Centrum, Wrocław ul. Piłsudskiego 19, 50-529 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

KONCERT PRZENIESIONY Z 05.11.2023 NA 23.02.24.
NOWE MIEJSCE: IMPART, WROCŁAW. MIEJSCA SIEDZĄCE

Krystian Ochman, po wyjątkowo gorącym okresie, który towarzyszył wydaniu debiutanckiego albumu „Ochman” (uzyskał status Złotej Płyty) oraz udziałowi w konkursie Eurowizja 2022, postanowił zrobić sobie przerwę w celu zakończenia studiów i obrony pracy dyplomowej. …

KONCERT PRZENIESIONY Z 05.11.2023 NA 23.02.24.
NOWE MIEJSCE: IMPART, WROCŁAW. MIEJSCA SIEDZĄCE

Krystian Ochman, po wyjątkowo gorącym okresie, który towarzyszył wydaniu debiutanckiego albumu „Ochman” (uzyskał status Złotej Płyty) oraz udziałowi w konkursie Eurowizja 2022, postanowił zrobić sobie przerwę w celu zakończenia studiów i obrony pracy dyplomowej. Jednak już jesienią Krystian wraz ze swoim zespołem wraca do tego, co jest mu najbliższe – do spotkań na żywo z publicznością. Koncerty to jego żywioł i pasja. 

Tym razem, w ramach jesiennej trasy, Krystian pojawi się w kilku klubach, co będzie stosunkowo nowym doświadczeniem zarówno dla niego, jak i dla jego odbiorców. Jest to odpowiedź na liczne pytania i prośby fanów, którzy chcieliby zobaczyć Krystiana w „luźniejszym” i bardziej energetycznym wydaniu.

Ponieważ zbliżająca się trasa jest związana z premierą nowej płyty wokalisty, na koncertach, oprócz dobrze już znanych utworów, nie zabraknie nowości i niespodzianek. Krystian przyzwyczaił fanów do wysokiej jakości swoich koncertów, zarówno pod względem wokalnym, muzycznym, jak i wizualnym. 

Nie inaczej będzie tym razem. 

W oczekiwaniu na nowy album Ochmana zapraszamy na jego trasę koncertową jesień-zima 2023.


Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

115,60 zł

II PULA

STANDARD

126,20 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.