Biletomat Koncerty Krzysztof Antkowiak

Koncerty: Krzysztof Antkowiak

Bilety na koncert

Krzysztof Antkowiak

termin

Czw, 26 kwietnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 25 kwi 2018 14:01

35 PLN

Wyprzedane

 

📄Krzysztof Antkowiak w klubie Scenografia!

Krzysztof Antkowiak

Krzysztof Antkowiak urodzony w 1973 roku, zadebiutował już w wieku 13 lat wygrywając konkurs Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie. Dwa lata później zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wykonując piosenkę "Zakazany Owoc" autorstwa Krzesimira Dębskiego i Jacka Cygana. LP "Zakazany Owoc" zdobył status złotej płyty i złotej kasety.

W dorosłym życiu współpracował między innymi z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak, Justyną Steczkowską. W 1997r. nagrał płytę "Delfin", której producentem był Grzegorz Ciechowski. Współpraca z Edytą Górniak zaowocowała nagraniem w duecie piosenki "Pada Śnieg", która ukazała się na płycie "Dotyk" - debiutanckim albumie artystki. W 1997r. zagrał jedną z głównych ról w filmie Jarosława Zamojdy pt. "Młode Wilki 1/2". W latach 2003-2010 był wokalistą zespołu Drum Machina, z którym występował w kraju i za granicą.
Zarówno w tym projekcie, jak i jako artysta solowy Krzysztof Antkowiak ma na koncie ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w całej Europie. Jesienią 2015r. ukazał sięalbum "Dirt on TV" projektu Simplefields, który współtworzył z Marcinem Domuratem. Przedpremierowy koncert odbył się 8 marca 2015r. w Teatrze Syrena w Warszawie. Artysta wziął udział w ostatnio emitowanej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zajął drugie miejsce. Aktualnie pracuje nad nowym solowym materiałem, który ukaże się w przyszłym roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl