Biletomat Pop / Rock Krzysztof Zalewski / Sopot - Opera Leśna

Pop / Rock: Krzysztof Zalewski / Sopot - Opera Leśna

Bilety na Pop / Rock

Krzysztof Zalewski / Sopot - Opera Leśna

termin

Nd, 02 sierpnia 2020 godz. 21:00

miejsce

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

organizator

KOSMOS / DISCO

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria III

Kategoria III

dostępna do
Nd, 02 sie 2020 18:00

99 PLN

Wyprzedane


Kategoria II

Kategoria II

dostępna do
Nd, 02 sie 2020 18:00

119 PLN

Wyprzedane


Kategoria I

Kategoria I

dostępna do
Nd, 02 sie 2020 18:00

129 PLN

Wyprzedane 

📄Krzysztof Zalewski w Operze Leśnej!

Krzysztof Zalewski


bramka - 20:30
start - 21:00

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłysze, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzie, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkających cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez tysiące fanów na koncertach w całej Polsce.

Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

-----

Wydarzenie z limitowaną ilością miejsc dostosowaną do aktualnych rozporządzeń. Zapoznaj się z regulaminem i zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia, które dostaniesz mailem razem z biletem.

Regulamin: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9538/Regulamin-K.Zalewski-Opera-Lesna-02.08.2020.pdf

Oświadczenie: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9538/Oswiadczenie-Opera-Lesna-Zalewski-02.08.20.pdf


Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie