Przejdź do głównej treści strony

Kwintet (Na)dęty

31.12.2025, środa 19:00
https://live.bilety24.pl Transmisja online, -Transmisja Online
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Kwintet (na)dęty? A kwintet to ktoś czy coś? A dlaczego nadęty lub dęty? Jak nadęty, to czy nieprzyjemny i czy nie da się lubić? A skoro spotkanie z nim jest wśród muzycznych wydarzeń, to co wspólnego ma z muzyką? Jeśli to instrumenty dęte, to jakie? I czy umieją współbrzmieć? Czy …
Kwintet (na)dęty? A kwintet to ktoś czy coś? A dlaczego nadęty lub dęty? Jak nadęty, to czy nieprzyjemny i czy nie da się lubić? A skoro spotkanie z nim jest wśród muzycznych wydarzeń, to co wspólnego ma z muzyką? Jeśli to instrumenty dęte, to jakie? I czy umieją współbrzmieć? Czy grają w harmonii, czy aż zgrzyta gdy się odezwą? Pytania w temacie mnożą się same. A na wszystkie, nawet tu jeszcze nie zadane, znamy odpowiedzi. Podamy je w sposób przystępny. Nasz koncert pełen jest doświadczeń, humoru i wiedzy. Nadmij, zadmij, ucz się i baw z nami!
Wykonawcy:
Janusz Bobiński trąbka
Tomasz Gluska trąbka
Paweł Kalicki puzon
Jarosław Klekotko waltornia
Robert Bartoszewicz tuba
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

Producent: Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

Bilety

Aktywne
25 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.