Przejdź do głównej treści strony

La Fêtê vol. 3.0 | Szczecin

21.06.2024, piątek, 23:00
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Już 21 czerwca Hêavên.Lab wraca do Szczecina ze swoim flagowym dzieckiem - kolejną odsłoną La Fêtê!!!! To będzie trzecia i wyjątkowo niezapomniana edycja, jako że tym razem impreza odbędzie się w domu kultury Słowianin, w unikatowej przestrzeni z fenomenalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Miejsce o pojemności kilkuset osób, znajdujące się …

Już 21 czerwca Hêavên.Lab wraca do Szczecina ze swoim flagowym dzieckiem - kolejną odsłoną La Fêtê!!!! To będzie trzecia i wyjątkowo niezapomniana edycja, jako że tym razem impreza odbędzie się w domu kultury Słowianin, w unikatowej przestrzeni z fenomenalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Miejsce o pojemności kilkuset osób, znajdujące się przy ulicy Józefa Korzeniowskiego 7. Podczas tej edycji zagramy dla was na jednej scenie - Hard Techno w godzinach 23:00-05:00.

O najlepszą muzykę zadbają, jak zawsze, MARV, TH4TS N0T ME (nowa odsłona Alicasa), Dajen wraz z wyjątkowymi: Philip Eko z Poznania oraz WRK z Łodzi.

Zasady się nie zmieniają: chcemy aby podczas naszej imprezy panowała pełna tolerancja, oraz wolność wyrażania samego siebie, bez uprzedzeń i dyskryminacji!🖤

Za visuale odpowiadać będzie katastrofa.visuals www.instagram.com/katastrofa.visuals

Line-up: Philip Eko https://on.soundcloud.com/C4YSB5rqQdt6Vx426

WRK https://on.soundcloud.com/fZwxf2yyu47VKszJ6

MARV https://open.spotify.com/artist/5vZSsrXuhpHJISbDLOm2wW?si=DTqEWQ9MQHSa_qiYN_g2Iw (https://on.soundcloud.com/sXEfJ928rVTenBTB7)

TH4TS N0T ME https://on.soundcloud.com/DLupeaZcqr6inhwY8 (https://on.soundcloud.com/DLupeaZcqr6inhwY8)

Dajen https://on.soundcloud.com/nqAn97XZ9ugRZwNv8 (https://on.soundcloud.com/nqAn97XZ9ugRZwNv8)

no racism no homophobia more dancing less pictures no spina no drama good vibes only.


Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

30,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 40,00 zł

II PULA

Bilet wstępu

40,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.