Biletomat Koncerty Lady Pank Akustycznie

Koncerty: Lady Pank Akustycznie

Bilety na koncert

Lady Pank Akustycznie

termin

So, 21 października 2017 godz. 19:00

miejsce

Netto Arena
Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

organizator

Imprestor Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa D

Strefa D

dostępna do
Pt, 20 paź 2017 16:29

59 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pt, 20 paź 2017 16:29

79 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pt, 20 paź 2017 16:29

89 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pt, 20 paź 2017 16:29

109 PLN

Wyprzedane 

📄LADY PANK AKUSTYCZNIE W SZCZECINIE

35-lecie ZESPOŁU W AZOTY ARENA JUŻ 21.10.2017!

Najbardziej legendarny polski zespół rockowy obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia! Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 35 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje „Mniej Niż Zero”, „Kryzysowa Narzeczona”, „Tańcz, Głupia Tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki Na Piasku”, „Zawsze Tam, Gdzie Ty”, „Sztuka Latania”, „Fabryka Małp”, „Wciąż Bardziej Obcy”, „Vademecum Skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe Pole”, „Tacy Sami”, „Na Co Komu Dziś”, „7-me Niebo Nienawiści”, „Młode Orły”, „Strach się Bać”, „Stacja Warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W kwietniu 2016 roku ukazał się premierowy album pt. „Miłość i Władza”, który promuje singiel i teledysk „Miłość” z udziałem znanej aktorki Olgi Bołądź.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio „RMF Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym RMFon.pL

Z okazji 35-lecia odbywa się jubileuszowa trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi w sumie blisko 100 miast w tym Szczecin 21 października w Azoty Arena. Z okazji jubileuszu zespół postanowił zaprezentować swoje przeboje tym razem w odsłonie akustycznej, która na pewno uwydatni świetność kompozycji Borysewicza i Panasewicza.

Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

Każdy koncert uświetniają wizualizacje oraz historyczne filmy i teledyski zespołu wyświetlane na ekranie ledowym.

Szczecin, Azoty Arena, 21.10.2017 – nie możesz tego przegapić!

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Lady Pank