Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika L.A.S i Maja Krav | odwołane

Elektronika: L.A.S i Maja Krav | odwołane

Bilety na Elektronika

L.A.S i Maja Krav | odwołane

termin

Pt, 28 kwietnia 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia L.A.S i Maja Krav | odwołane w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert L.A.S i Maja Krav 28 kwietnia w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert! Sceną naszego Schronu Muzycznego zawładną L.A.S oraz Maya Krav, jako support.

L.A.S - A.S. to Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista - uruchomił ten szyld płytą "Szum" z 2014r. Kolejny album pt.„Mieszany” ukazał się 2017r. W 2021r. wydaje epkę „Upadek EP”, na której znajdują się utwory -„Upadek”, „Kiedy kłamiesz”, „Ogon” i „Już”. Szybko znalazły się na wielu playlistach rozgłośni radiowych.

Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie.

Materiał, który prezentuje na koncertach L.A.S. „Zawieszony”, miał swoją premierę sierpniu 2022r. na festiwalu Klangor. Jest eksperymentem brzmieniowym jeśli chodzi o L.A.S. To powrót do początku, harmonii, głównie utwory instrumentalne, na piano/fortepian solo, z delikatnym preparowaniem. Pomysł na taką płytę pojawił się podczas pandemii w 2020r. kiedy doszło do lock-downu. „Siedziałem w domu i dużo improwizowałem na pianinie...pomysły same przychodziły do głowy. Wyszedłem jednak od utworów/pomysłów sprzed 20 lat. Stworzył się pewien pomost czasowy pomiędzy tym co już miałem, a tym co zacząłem wymyślać na świeżo.

Zawsze chciałem nagrać płytę ambientowo - minimalną i teraz to się wydarza...”

Jacek Lachowicz współpracował z następującymi zespołami/artystami: ŚCIANKA, LENNY VALENTINO, KOBIETY, TYMON TYMAŃSKI, SMOLIK, KRZYSZTOF KRAWCZYK, ANIA DĄBROWSKA, OLEK KLEPACZ, KORTEZ.

Współpraca z reżyserami: Jan Komasa, Anna Kazejak, Maciej Migas, Wojtek Smarzowski, Tom Koliński.

Maya Krav - brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW! Zadebiutowała singlem "Deep&High" w grudniu 2020. W ciągu półtorej roku od swojego debiutu cekinowa solistka występowała przed Sanah, wystąpiła na Juwenaliach w całej Polsce, a także na FEST Festivalu 2022, tym samym pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Niedawno ukazał się pierwszy minialbum brokatowej solistki pod tytułem “Glitter EP”. Zawiera on sześć utworów, m.in. energetyczne utwory “VIGZA” oraz “TIME’S UP”, które sprawdzają się na każdą imprezę, trening, czy do auta. Nie brakuje też featuringów i remiksów, więc można spodziewać się gości! Co więcej, wydanie EP-ki jest promowane również tanecznym teledyskiem do imprezowego remiksu “VIGZY” od MadMusician, który idealnie oddaje energiczny klimat piosenki.

Przez ostatnie miesiące solistka publikowała remiksy pod hasztagiem #GlitterRemixes. Producentka wzięła na swój warsztat, m.in. utwór “Eldorado” Sanah i Darii Zawiałow, którego remix osiągnął 25 000 wyświetleń!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Przedłuż majówkę z Biletomat.pl