Przejdź do głównej treści strony

LATIN LOVERS TRIO

07.04.2024, niedziela, 18:00
Multimedialne Centrum Natura, Ostrołęka Natury 7, 07-410 Ostrołęka
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Muzyka, którą gramy powstała z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku. Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy.
Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z …
Muzyka, którą gramy powstała z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku. Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy.
Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. Piękne melodie rodem z lat 50 tych XX wieku flirtują z tekstem. Powrót do zapomnianych szlagwortów, do melodyjnych refrenów. Dla każdego słuchacza, który stęskniony jest po prostu dobrych piosenek.
Iza Kowalewska - wokalistka o głosie jak plaster miodu, autorka muzyki i tekstów, muzykoterapeutka, psycholog,psychotraumatolog, współtwórca grupy Muzykoterapia.
Nagrała 8 albumów z autorską muzyką i tekstami. Użyczała swojego głosu na wielu albumach polskich twórców takich jak Fisz,Emade,Tworzywo Sztuczne,O.S.T.R, Jamal,Novika,Ania Rusowicz i inni.
Maciej Łyszkiewicz - wybitny melodysta, kompozytor, pianista, twórca takich zespołów jak: No Limits, Leszcze, Łyczacza. Jego kompozycje kochali mistrzowie słowa a on do nich tworzył przepiękna muzykę( m: innymi: Agnieszka Osiecka, Andrzej Ballo).
Ryszard Bazarnik - niesamowity perkusjonista, twórca Największego Bębna Świata, posiadacz podwójnego Rekordu Guinnessa, wynalazca Szalonego projektu Koncert na Ścianie.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET NORMALNY

25,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.