Przejdź do głównej treści strony

Lato w Plenerze | RAU | Katowice

05.06.2021, sobota, 20:00
Dziedziniec Fabryki Porcelany, Katowice ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Drzwi - 19:00
Start - 20:00

***

Standard (dla zaszczepionych) - bilet może wykorzystać osoba, która na minimum 14 dni przed wydarzeniem przyjęła drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub szczepionkę jednodawkową J&J. Status szczepienia należy potwierdzić kodem QR lub potwierdzeniem wygenerowanym z Internetowego Konta Pacjenta. Potwierdzenia będą weryfikowane przy wejściu …


Drzwi - 19:00
Start - 20:00

***

Standard (dla zaszczepionych) - bilet może wykorzystać osoba, która na minimum 14 dni przed wydarzeniem przyjęła drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub szczepionkę jednodawkową J&J. Status szczepienia należy potwierdzić kodem QR lub potwierdzeniem wygenerowanym z Internetowego Konta Pacjenta. Potwierdzenia będą weryfikowane przy wejściu razem z biletem. Bilet ten bez potwierdzenia szczepienia nie będzie upoważniał do wejścia na teren koncertu. Uczestnik zobowiązany jest również do wypełnienia elektronicznego oświadczenia o stanie zdrowia.

Standard - bilet może wykorzystać osoba która nie jest w ogóle zaszczepiona, przyjęła tylko jedną z dwóch wymaganych dawek. Uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia elektronicznego oświadczenia o stanie zdrowia. Liczba biletów jest ograniczona (250 szt.)

***

Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 7 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory – zapraszamy Was na Lato w Plenerze!

RAU

https://www.facebook.com/orkiestrau
https://www.instagram.com/rau_performance

”MELTDOWN”: https://www.youtube.com/watch?v=RV0gQxKmwXc&t=29s
”JAK MAKŁOWICZ”: https://www.youtube.com/watch?v=WcsrEFebLLM
”FYI”: https://www.youtube.com/watch?v=re6uD7ZciJs

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów elektronicznych na telefonie zamiast ich drukowania.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

52,80 zł

II Pula

Standard

58,90 zł

II Pula

Standard (dla zaszczepionych)

58,90 zł

W dniu koncertu

Standard (dla zaszczepionych)

63,90 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.