Przejdź do głównej treści strony

Lazy Swing Band – Złota Era Swingu

14.07.2024, niedziela, 19:00
DŚT - Pałacyk Zielińskiego, Kielce Zamkowa 5, 25-027 Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Lazy Swing Band to zespół wykonujący muzykę złotej ery swingu. Powstał w 2016 roku w Krakowie. Od początku związany był z taneczną sceną Lindy Hop, tańca rodem z nowojorskiego Harlemu. Oprócz oprawy muzycznej największych polskich, jak również zagranicznych festiwali tańców swingowych, ma w swoim dorobku udział w polskich wydarzeniach związanych …
Lazy Swing Band to zespół wykonujący muzykę złotej ery swingu. Powstał w 2016 roku w Krakowie. Od początku związany był z taneczną sceną Lindy Hop, tańca rodem z nowojorskiego Harlemu. Oprócz oprawy muzycznej największych polskich, jak również zagranicznych festiwali tańców swingowych, ma w swoim dorobku udział w polskich wydarzeniach związanych z muzyką jazzową. Domeną grupy są żywiołowe, pełne ekspresji wykonania, porywające słuchaczy w muzyczną podróż do przeszłości. Wokalista zespołu Sylwia Buchalska-Augustyn jest uczestniczką Warsztatów Songwriterskich „W Rytmie Słów” współorganizowanych przez DŚT i Fundację FIRE W Pałacyku Zielińskiego.

Skład zespołu: Sylwia Buchalska-Augustyn (wokal), Wojciech Rejdych (saksofon tenorowy), Dominik Borek (trąbka), Miłosz Bazarnik (fortepian), Michał Biel (kontrabas), Łukasz Giergiel (perkusja).

Koncert organizowany jest w ramach projektu Warsztaty W Rytmie Słów realizowanego przez FIRE – Fundacja Integracja Rozwój Edukacja. Mecenasem cyklu koncertów jest CreoConcept.

Bilety

Aktywne

KDR Ogólnopolska

40,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

43,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.