Przejdź do głównej treści strony

LED-ZEPPELIN SHOW be Zeppelinians

11.08.2024, niedziela, 19:00
DŚT - Pałacyk Zielińskiego, Kielce Zamkowa 5, 25-027 Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Wstęp: 50 zł (w dniu koncertu 60 zł).

Zapraszamy na niesamowite Led-Zeppelin Show w wykonaniu zespołu Zeppelinians Tribute Band. Grupa powstała w 2016 roku z miłości do muzyki zespołu Led Zeppelin, a tworzą ją czterej wyśmienici trójmiejscy instrumentaliści oraz zjawiskowy wokalista Maksymilian Kwapień (finalista 9. Edycji The Voice of Poland). Zespół ma …
Wstęp: 50 zł (w dniu koncertu 60 zł).

Zapraszamy na niesamowite Led-Zeppelin Show w wykonaniu zespołu Zeppelinians Tribute Band. Grupa powstała w 2016 roku z miłości do muzyki zespołu Led Zeppelin, a tworzą ją czterej wyśmienici trójmiejscy instrumentaliści oraz zjawiskowy wokalista Maksymilian Kwapień (finalista 9. Edycji The Voice of Poland). Zespół ma na koncie liczne występy w kraju i za granicą, m.in. na Litwie czy w Czechach. Działalność i wysoka jakość brzmienia formacji została dostrzeżona oraz doceniona przez redaktora muzycznego Piotra Kaczkowskiego, dzięki któremu utwory Led Zeppelin w wykonaniu Zeppelinians można usłyszeć na antenie Radiowej Trójki oraz Radia 357. W stale poszerzającym się repertuarze grupy znajdziemy takie hity jak „Kashmir”, „Stairway to Heaven” czy „Baby I’m gonna leave you”. Muzycy z wielką pasją i zaangażowaniem tworzą niezapomniane show, którego nie może ominąć żaden fan rockowej klasyki!
Zespół tworzą: Maksymilian Kwapień (wokal), Piotr Augustynowicz (gitara), Tomasz Nowik (gitara basowa), Igor Augustynowicz (perkusja), Michał Mantaj (instrumenty klawiszowe).

Bilety

Aktywne

KDR Ogólnopolska

50,50 zł
Do wyczerpania

Normalny

53,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.