Przejdź do głównej treści strony

LED-ZEPPELIN SHOW | SZCZECIN

02.12.2023, sobota, 21:00 Otwarcie bramek: 19:00
Free Blues Club, Szczecin Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Koncert z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians, który jest uznawany za jeden z najlepszych tego typu zespołów w Europie.

Zeppelinians – zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. To czterech wyśmienitych instrumentalistów, oraz …

Koncert z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians, który jest uznawany za jeden z najlepszych tego typu zespołów w Europie.

Zeppelinians – zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. To czterech wyśmienitych instrumentalistów, oraz zjawiskowy wokalista, którym jest Maksymilian Kwapień (finalista 9 edycji The Voice of Poland). Mają na koncie występy w Polsce, jak i za granicą. Można ich było zobaczyć na takich festiwalach jak:

* Gdańsk Tribute Festival 2017,

* Blues Festival Gdynia 2019,

* Alytus Blues Festival 2019 (Litwa),

* Olecko Active Festival 2019,

* Otwock Blues Festival 2020,

* Docesna Festival – Zatec 2021 (Czechy),

* International Blues Festival Bluesonalia – Konin 2021.

Działalność zespołu została dostrzeżona m.in. przez jednego z najbardziej znanych, i najdłużej pracujących redaktorów Polskiego Radia, Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można było usłyszeć utwory LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians na antenie Radiowej Trójki oraz Radia 3/5/7. Zespół gościł również kilkakrotnie na antenie Polskiego Radia Gdańsk i innych polskich rozgłośniach.

Ich koncerty to dwugodzinne, pełne pasji i niesamowitej energii przedstawienie. Jeśli jesteś fanem Zeppelinów nie możesz tego przegapić.

Wejście do klubu, godz. 19:00

Początek koncertu, godz. 21:00

Podczas koncertu będzie jedna przerwa.

Bilety

Aktywne

STANDARD

80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 90 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.