Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Targi, warsztaty i konferencje Life Balance Congress: koncert Mariki

Targi, warsztaty i konferencje: Life Balance Congress: koncert Mariki

Bilety na Targ, warsztat i konferencja

Life Balance Congress: koncert Mariki

termin

Nd, 09 lipca 2023 godz. 09:00

miejsce

Expo XXI Warszawa
ul Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

organizator

WECREATE

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie 

📄Kup bilet na Life Balance Congress, 7-9 lipca w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 9 lipca 2023 roku Marika wystąpi w Warszawie na Life Balance Congress. Artystka rozpoczęła karierę w 2002 roku i była pierwszą wokalistką wykonującą styl reggae-dancehall w Polsce na dużą skalę.
Zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą m.in. we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach. Zapewne szerszej publiczności dała się poznać, prowadząc trzy edycje znanego programu The Voice of Poland, ale to nie wszystko, bo Marika to również autorka większych form literackich.
Napisała książkę „Antydepresanty”, która jest zbiorem opowiadań i tekstów piosenek wzbogaconym pięknymi ilustracjami. 13.04.2023 po pięciu latach przerwy wydała nowy album zatytułowany “Cykl”.
Na jej szósty długogrający album składa się 11 utworów, które pozwolą słuchaczowi oczyścić się z tłumionych we wnętrzu emocji. Utwory na płycie dotyczą pogłębiania relacji ze sobą i światem, zadają pytania o samoakceptację i znajdowanie sobie miejsca w rzeczywistości konsumpcyjnego przesytu.

Wstęp na wydarzenie od 18 roku życia 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Life Balance Congress!