Biletomat Pop / Rock LIFE

Pop / Rock: LIFE

Bilety na Pop / Rock

LIFE

termin

Nd, 06 października 2019 godz. 19:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Cena specjalna - miejsce stojące

Cena specjalna - miejsce stojące

dostępna do
Nd, 06 paź 2019 12:32

10 PLN

Wyprzedane 

📄LIFE w Hybrydach!

LIFE


Post-punkowa absurdalna polemika zespołu LIFE pochodzącego z Hull w Wielkiej Brytanii, wywarła znaczący wpływ na ich debiutancki album.
Płyta „Popular music” z 2017 roku obroniła się w programie BBC 6Music Steve'a Lamacqa oraz zdobyła uznanie fanów post-punkowego zespołu Idles. Niespodziewanie „Popular Music” znalazła się na liście BBC Radio 1 Albums Of The Year, gdzie chropowatość oraz wystrzałowa gra słów LIFE znalazły się nieoczekiwanie – ale w pełni zasłużenie - w gronie takich artystów jak Jay-Z, Skepta, The xx czy Wolf Alice. Dwa lata później ich niecierpliwie wyczekiwany drugi album „A Picture Of Good Health” wzniósł się na podium pod względem muzycznym i tekstowym.

„Popular Music”, nad którym prace były rozciągnięte w czasie, był muzycznym kolażem dokumentującym ich początki oraz rozwój. Dla porównania „A Picture Of Good Health” jest efektem intensywnego czterotygodniowego okresu nagrań w Tottenham, w północnym Londynie. Producenci Luke Smith (Foals) i Claudius Mittendorfer (Parquet Courts) oraz nowy basista Lydia, pomogli stworzyć bardziej solidną i bogatszą melodię, jednocześnie nie tracąc charakterystycznego dla zespołu ognia i uderzenia. W warstwie lirycznej poprzedni album odnosił się do współczesnego świata, w szczególności do polityki i problemów społecznych. Tym razem tematy tekstów są bardziej osobiste, ponieważ bracia i autorzy tekstów Mez (wokal) i Mick (Gitara) zmierzyli się z własnymi emocjami, doświadczeniami i motywacjami.

Life jest pierwszym czteroosobowym zespołem gitarowym z Hull, który od czasów świetności kapeli The Housemartins z lat 80-tych, zyskuje popularność.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie