Przejdź do głównej treści strony

Lodowisko Spodek

05.10.2023, czwartek, 19:00
Lodowisko Spodek w Katowicach, Katowice Aleja Korfantego 35, 40-005 Katowice
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Ślizgawki ogólnodostępne w katowickim Spodku. Zapraszamy wszystkich chętnych na mroźne szaleństwo. Przygotowaliśmy również dla Państwa ofertę gorących i zimnych napojów oraz przekąsek, z której można skorzystać podczas ślizgawek. A po lodowisku zapraszamy do skorzystania z kameralnego basenu, sauny suchej i parowej oraz podgrzewanych leżanek rekreacyjnych w kompleksie Spodka.
Bilet ulgowy …
Ślizgawki ogólnodostępne w katowickim Spodku. Zapraszamy wszystkich chętnych na mroźne szaleństwo. Przygotowaliśmy również dla Państwa ofertę gorących i zimnych napojów oraz przekąsek, z której można skorzystać podczas ślizgawek. A po lodowisku zapraszamy do skorzystania z kameralnego basenu, sauny suchej i parowej oraz podgrzewanych leżanek rekreacyjnych w kompleksie Spodka.
Bilet ulgowy przysługuje tylko dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Bilety

Wyprzedane

Wszystkie dni

Studenci w czwartki

8 zł

Wszystkie dni

Dzieci do 7 lat

8 zł
12 zł
18 zł

Wszystkie dni

Rodzinny (2+2)

48 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.