Biletomat Festiwale LOST przesilenie 2022

Festiwale: LOST przesilenie 2022

Bilety na festiwal

LOST przesilenie 2022

termin

Pt, 26 sie 2022 godz. 18:00 - Nd, 28 sie 2022 godz. 23:59

miejsce

Pałac w Debrznicy
Debrznica 4, 66-235 Torzym

organizator

between_us

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 31 maj 2022 23:59

150 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 21 sie 2022 23:59

180 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 26 sie 2022 18:00

200 PLN

Wyprzedane 

📄LOST przesilenie 2022 w Debrznicy!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

LOST Przesilenie 2022

Wiemy, że wielu z Was czekało na potwierdzenie nowej daty LOST. Do budowania napięcia zmusiły nas zawirowania organizacyjne, wskutek których nasze spotkanie przesunęło się w czasie o kolejne kilka miesięcy. Na szczęście nareszcie możemy je potwierdzić. Wrota zamku w Debrznicy otworzą się dla Was po raz kolejny w ostatni weekend sierpnia. 

Czym jest LOST? Myślą przewodnią festiwalu jest odzyskiwanie utraconego kontaktu z wciąż drzemiącymi w nas żywiołami. Odbudowywanie więzi z naturalną duchowością, która cechowała nas wszystkich nim zamieszkaliśmy w dżunglach z betonu i oddzieliliśmy się od planety warstwą syntetycznej podeszwy i cegieł. 

W każdym z nas drzemie chęć odzyskania więzi z naturą, utraconej w gonitwie cechującej współczesną codzienność. Chęć ta skryta jest nieraz głęboko - niektórzy pozwolili nawet, by zgiełk cywilizacji skutecznie stłumił ten pradawny zew, pozostały w nas od czasów, gdy wszyscy byliśmy mieszkańcami puszczy. Wierzymy, że odkrywanie go na nowo w ludzkich duszach jest czymś ważnym, czymś o co warto walczyć, o co warto tańczyć. 

Nasz udział w organizacji festiwalu Garbicz, a także poprzednie,  skromniejsze edycje LOST, przygotowały nas do produkcji nadchodzącej duchowo-taneczej przygody, którą chcemy zapisać się w Waszej pamięci na zawsze. Przez trzy doby naszego transcendentalnego spotkania zaangażujemy żywioły natury i duchy przodków do wspólnego tańca ze słońcem i księżycem - zarówno w naszym pałacu, jak i na nowej scenie na otwartej przestrzeni.

Rozpoczynająca festiwal piątkowa noc skupi się na nawiązaniu połączenia z Matką Ziemią, z której wyrasta całe życie, i do której owo życie powraca. Wsłuchamy się w pulsujący rytm planety, by wraz ze wschodem słońca dać się porwać żywiołowi wody i przenieść się na dzienną scenę na świeżym powietrzu, gdzie celebrować będziemy jej moc, umożliwiającą cudowną cyrkulację materii, tak trudną do znalezienia gdziekolwiek indziej w kosmosie. 

Gdy słońce kończyć będzie swój niebiański taniec, woda zacznie parować w gorącu sobotniej nocy. Powracając do wnętrz pałacu specjalnie dobrani artyści sprawią, że poczujemy, że tańczy z nami nawet ogień oddalonych o tysiące kilometrów rozsierdzonych wulkanów. Rozpalone pląsy w niedzielę pomoże wystudzić żywioł wiatru, któremu dedykujemy ostatni dzień rytuałów na świeżym powietrzu

Line up: 
Sailor & I live
Kotelett live
INKAA & The Vulverinas
AEN
Away with the fairies
Chery Core
DanielD
Der Eggert
DESH
for_one_reason_only
G_Suss
Hannai
Honschu Lee
Joana
kEczuP
Keytov
linberlynx
Modulatos
Mr. Dark
P.R
Rainer wie Kainer
Rene Oldenburg
Semptex
Simon Sett
StaylStan
Steller
Tom Da Groove
Tonomat
Trebor Hagen
WRX b2b TeeM
Zwei Sommer
Zyga
linberlynx

Miejscówka: 
XIX wieczny pałac, położony w malowniczej wsi Debrznica w województwie lubuskim, 10 kilometrów od Garbicza, znany z wcześniejszych eventów, kolejny raz otwiera swoje podwoje dla tych, którzy cenią sobie aktywny odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, kameralny klimat (wręcz domową atmosferę), dobre towarzystwo, anonimowość, intymność.

LOST przesilenie 2022: https://www.facebook.com/events/817282275440118
Organizator: between_us

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie