Przejdź do głównej treści strony

Łowcy dźwięków - warsztaty nagrań terenowych/Przyroda na warsztat

22.07.2024, poniedziałek, 11:00
Dom Sztuki - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk W. Stryjewskiego 25, 80-625 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dołączcie do nas i odkryjcie magię dźwięków tuż za rogiem! Podczas spacerów odkryjecie dźwięki okolicy i storzycie unikalne nagrania. Szum liści, śpiew ptaków, oraz inne dźwięki z okolicy mogą stać się prawdziwym słuchowiskiem. Prowadzenie: Krzysztof Arszyn Toplski - artysta dźwiękowy, perkusista, autor projektów z dziedziny muzyki i sztuki dźwięku. Zajmuje …
Dołączcie do nas i odkryjcie magię dźwięków tuż za rogiem! Podczas spacerów odkryjecie dźwięki okolicy i storzycie unikalne nagrania. Szum liści, śpiew ptaków, oraz inne dźwięki z okolicy mogą stać się prawdziwym słuchowiskiem. Prowadzenie: Krzysztof Arszyn Toplski - artysta dźwiękowy, perkusista, autor projektów z dziedziny muzyki i sztuki dźwięku. Zajmuje się field recordingiem, akustyczną ekologią i krajobrazem akustycznym. Tworzy instalacje dźwiękowe. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live elektronic, muzyka improwizowana i elektroakustyczna, komponuje przy użyciu komputera. Realizuje projekty poświęcone muzyce wspólczesnej, akustycznej ekologii i sztuce dźwięku oraz prowadzi warsztaty, występuje jako Arszyn.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Warsztaty

50,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.