Przejdź do głównej treści strony

Łowcy dźwięków - warsztaty z nagrań terenowych | Przyroda na warsztat!

15.07.2024, poniedziałek, 11:00
Wyspa Skarbów - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Łowcy dźwięków: inspirujące warsztaty z nagrań terenowych | Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK

Zapraszamy do Wyspy Skarbów GAK na dwa dni odkrywania magi dźwięków tuż za rogiem! Podczas spacerów plenerowych uczestnicy odkryją dźwięki okolicy i stworzą unikalne nagrania. Szum liści, śpiew ptaków oraz inne dźwięki z okolicy mogą …
Łowcy dźwięków: inspirujące warsztaty z nagrań terenowych | Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK

Zapraszamy do Wyspy Skarbów GAK na dwa dni odkrywania magi dźwięków tuż za rogiem! Podczas spacerów plenerowych uczestnicy odkryją dźwięki okolicy i stworzą unikalne nagrania. Szum liści, śpiew ptaków oraz inne dźwięki z okolicy mogą stać się prawdziwym słuchowiskiem.

Prowadzenie: Krzysztof “Arszyn” Topolski - artysta dźwiękowy, perkusista, autor projektów z dziedziny muzyki i sztuki dźwięku. Zajmuje się field recordingiem, akustyczną ekologią i krajobrazem akustycznym. Tworzy w kręgu współczesnej muzyki improwizowanej, ilustracyjnej, elektroakustycznej oraz komputerowej.

Kiedy? 15 - 16 lipca 2024 g. 11:00 - 14:00
Gdzie? Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3 | Wyspa Sobieszewska
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla młodzieży powyżej 13 roku życia.

Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.

Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. „Przyroda na Warsztat!” to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Jak dojechać do Wyspy Skarbów GAK?

Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
autobus: 112, 186, 212, 512 (3 min. pieszo od Wyspy Skarbów), przystanek: Sobieszewo

Dostępność

Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.
__

Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. „ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Karnet

50,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.