Przejdź do głównej treści strony

Lubelska Federacja Bardów - koncert jubileuszowy 25-lecia

05.07.2024, piątek, 19:00
Wirydarz, Lublin Peowiaków 12, 20-007 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Lubelska Federacja Bardów to grupa muzyczna, która od 25 lat zaprasza odbiorców do świata poezji śpiewanej, piosenki literackiej czy utworów kabaretowych. Jej członkowie, którzy w swoim dorobku mają także projekty solowe, tworzą utwory autorskie, jak również nowe interpretacje znanych utworów. Rozpoczynali swoją działalność w Kawiarni Artystycznej Hades czyli w tym samym …
Lubelska Federacja Bardów to grupa muzyczna, która od 25 lat zaprasza odbiorców do świata poezji śpiewanej, piosenki literackiej czy utworów kabaretowych. Jej członkowie, którzy w swoim dorobku mają także projekty solowe, tworzą utwory autorskie, jak również nowe interpretacje znanych utworów. Rozpoczynali swoją działalność w Kawiarni Artystycznej Hades czyli w tym samym budynku, w którym działa Centrum Kultury w Lublinie.
W koncercie jubileuszowym muzycy zaprezentują program „Od Kochanowskiego do Stachury”, podczas którego usłyszymy kompozycje członków LFB do tekstów poetyckich największych poetów w historii: Mikołaja Reja, Jana Kochanowskiego, Szymona Szymonowica, Sebastiana Klonowica, Kajetana Koźmiana, Franciszka Karpińskiego, Józefa Czechowicza, Edwarda Stachury, Kazimierza Grześkowiaka.
Po koncercie Bardowie zapraszają na spotkanie bezpośrednie, wspólne wieczorne muzykowanie oraz wspominanie pięknych i zabawnych historii z ich bogatego życia artystycznego.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

70,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

80,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.