Przejdź do głównej treści strony

Łydka Grubasa | Zabrze

30.10.2021, sobota, 20:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Mamy nadzieję, że już odpoczęliście wystarczająco w domach przez ostatni rok. Starczy tego – GRAĆ UTWORY!

Zapraszamy na konkretną miazgę w Wiatraku! …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Mamy nadzieję, że już odpoczęliście wystarczająco w domach przez ostatni rok. Starczy tego – GRAĆ UTWORY!

Zapraszamy na konkretną miazgę w Wiatraku! Na tą chwilę październikowa data daje nam pewność, że koncert się odbędzie, i że będzie zrobiony jak należy i wszyscy będziemy mogli się naprawdę wyluzować.

O sprzedaży stacjonarnej będziemy informować w najbliższych dniach.

30 października widzimy się w Zabrzu i wracamy do promowania naszej ostatniej płyty, czyli „Socjalibacji”, ale nie zabraknie pancernych hiciorów z poprzednich albumów. Pogramy też nowości powstałe pod wpływem wydarzeń bieżących, także zarówno „Adelajda”, jak i najświeższy „Pinokio” polecą ze sceny na pewno.

Uprzedzamy – robimy to na pełnym wypasie, pełna produkcja, dźwięk i światło które zwiną chodniki przed klubem. Impreza odbędzie się z zachowaniem wszystkich obowiązujących restrykcji. Zapewnimy Wam spokojną głowę, odstępy i wszelkie wymagania sanitarne, żebyśmy wszyscy mogli bawić się wspaniale, ale i bezpiecznie.Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

55,00 zł

II Pula

Standard

65,00 zł

W dniu koncertu

Standard

75,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.