Przejdź do głównej treści strony

MAD SIN

17.11.2023, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

17/11/2023: MAD SIN
+ support

Start:20:00
Wejście do klubu od:19:00

Bilety:
I pula  promo: 70 pln
II pula promo: 80 pln
.....


PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- zakup ze strony klubowej - GOINGAPP - bilet elektroniczny …

 

17/11/2023: MAD SIN
+ support

Start:20:00
Wejście do klubu od:19:00

Bilety:
I pula  promo: 70 pln
II pula promo: 80 pln
.....


PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- zakup ze strony klubowej - GOINGAPP - bilet elektroniczny przychodzi na maila.
- BILETOMAT - bilet elektroniczny przychodzi na maila klienta.
- EMPIK
- w dniu koncertu od godz: 19:00

MAD SIN - gwiazda psychobilly w klubie CK Wiatrak!
Zespół ma obecnie status kultowy i liczne grono fanów na całym świecie, z których najwierniejsi zrzeszeni są w fan-clubie Sindicate.
Polska publiczność pokochała Mad Sin nie tylko za sprawą znakomitych płyt, ale również dzięki koncertowi w zabrzańskim Wiatraku (luty 2009).

MAD SIN to jeden z czołowych europejskich zespołów psychobilly założony został w 1987 roku przez trójkę przyjaciół, zarabiających na życie jako uliczni muzycy grający rockabilly, bluesa i country. Fani punk rocka i psychobilly żyjący z dnia na dzień na berlińskich ulicach już wkrótce stali się znani dzięki szalonym koncertom w kiepskich barach i na squatach.
W 1988 roku ukazała się pierwsza klasyczna płyta Mad Sin - Chills & Thrills in a Drama of Mad Sin & Mystery. Dzięki kolejnym wydawnictwom i wielu koncertom zespół dołączył do czołówki światowej sceny. Przełomowa okazała się płyta God Save the Sin, wydana w 1996 roku przez holenderską firmę Count Orlok, na której Mad Sin w rewelacyjny sposób połączył psychobilly, rockabilly, punk rock i hardcore. Wkrótce zaczęli też występować na wspólnych koncertach z tak legendarnymi zespołami jak Faith No More, Gwar, Misfits, Suicidal Tendencies, Meteors i wieloma innymi.
Niebywała energia i niesamowity image muzyków sprawiają, że koncert Mad Sin to niezapomniane rocknrollowe widowisko. W odróżnieniu od większości zespołów psychobilly teksty Mad Sin często dotyczą polityki i problemów społecznych, jednak nawet poważne tematy podane są z dużą dozą czarnego humoru i stylistyki rodem z horrorów.
Mad Sin to naspeedowany Stray Cats pomieszany z Misfits, Samhain i Motorhead na wspólnej balandze z psychotycznym Elvisem z lat 50!Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

Bilety

Aktywne

STANDARD

70 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.