Przejdź do głównej treści strony

Magiczne Kadry - warsztaty animacji poklatkowej | Przyroda na warsztat! | Gama

19.08.2024, poniedziałek, 14:00
Gama - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Starowiejska 16, 80-534 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

19, 21 i 23 sierpnia w godzinach od 14:00 do 17:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej „Magiczne Kadry” w Gamie GAK. Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej.Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka …
19, 21 i 23 sierpnia w godzinach od 14:00 do 17:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej „Magiczne Kadry” w Gamie GAK. Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej.Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka będzie miał okazje rysować i animować kadry filmu, które potem połączymy w magiczną opowieść. Podczas warsztatów skupimy się na pięknie natury, a inspiracją będą obiekty przyrody, które znajdują się w okolicach domów kultury.Prowadzenie: Olga Kalaban_Kiedy? 19, 21, 23 sierpnia w g. 14:00 - 17:00Gdzie? Gamą, ul. Starowiejska 15/16, GdańskDla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci w wieku 10-13 lat.Wstęp? Trzydniowy udział w warsztatach - 50 zł.Ilość miejsc ograniczona.Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.
*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety

Aktywne

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.