Przejdź do głównej treści strony

Magiczne kadry - warsztaty animacji poklatkowej w Plamie GAK

05.08.2024, poniedziałek, 11:00
Plama - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

5, 7 i 9 sierpnia w godzinach od 11:00 do 14:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej „Magiczne kadry” w Plamie.

Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej. Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny …
5, 7 i 9 sierpnia w godzinach od 11:00 do 14:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej „Magiczne kadry” w Plamie.

Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej. Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka będzie miał okazje rysować i animować kadry filmu, które potem połączymy w magiczną opowieść. Podczas warsztatów skupimy się na pięknie natury, a inspiracją będą obiekty przyrody, które znajdują się w okolicach domów kultury.
Prowadzenie: Olga Kalaban

_
Szczegóły:
Kiedy? 5, 7 i 9 sierpnia w g. 11:00 - 14:00
Gdzie? Plama, ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci w wieku 10-13 lat.
Wstęp? Trzydniowy udział w warsztatach - 50 zł.

Bilety

Aktywne

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.