Przejdź do głównej treści strony

Majlo // Grizzly Gin Bar

05.04.2018, czwartek, 20:00
GRIZZLY GIN BAR, Warszawa ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Grizzly Gin Bar przedstawia: Majlo

MaJLo – pod tym pseudonimem kryje się Maciej Milewski – producent, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista z Gdańska. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej, jednak instrument ten porzucił dla gitary. Klasyka przegrała z jazzem, co zaowocowało studiami na Akademii Muzycznej …

Grizzly Gin Bar przedstawia: Majlo

MaJLo – pod tym pseudonimem kryje się Maciej Milewski – producent, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista z Gdańska. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej, jednak instrument ten porzucił dla gitary. Klasyka przegrała z jazzem, co zaowocowało studiami na Akademii Muzycznej w Gdańsku, w klasie gitary jazzowej. W czasie studiów powstał Maciej Milewski Quintet i wydawnictwo „The Bird’s Reflection” – autorski projekt artysty. Muzyk jest laureatem m.in. nagrody indywidualnej na RCK Pro Jazz Festiwal, III nagrody na międzynarodowym konkursie kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy, a jego zespół dwukrotnie wystąpił na festiwalu Jazz Jantar w gdańskim klubie ŻAK. Jako kompozytor może poszczycić się także autorstwem muzyki do sztuk teatralnych i filmów.
Od roku 2015, już jako MaJLo, został producentem muzyki indie/electro/pop. W grudniu tego samego roku miała miejsce premiera jego debiutanckiej EP – „Reverse”. Już pierwszy singiel – „Lights” >>>zobacz teledysk, nagrany razem z Ralphem Kaminskim zaistniał wyraźnie nie tylko na polskich playlistach, ale również na wielu zagranicznych kanałach muzycznych. Remiks tego utworu wykonany przez francuski duet producentów FDVM zabrzmiał na największych festiwalach na świecie (Coachella, Daybreak…).

W marcu 2017 roku ukazała się pierwsza długogrająca debiutancka płyta „Over The Woods”, która od razu zaowocowała zaproszeniem na koncerty przez takie festiwale jak m.in Open’er czy Spring Break. MaJLo na swoich albumach pełni rolę zarówno kompozytora, producenta, realizatora ale także jest wykonawcą większości partii instrumentalnych. Płytę promują utwory „Another Day”, oraz „Get Down”oraz najnowszy „The Bird’s Song”
Utwory zawarte na płycie zostały docenione przez zagraniczne kanały muzyczne, a remiks piosenki „Another Day” przekroczył 12 milionów odsłuchań tylko w samym serwisie Spotify!!! Z kolei singiel pt. „The Bird’s Song” znalazł się w czołówce serialu „Diagnoza” produkcji TVN i w szybkim tempie osiągnął wynik miliona odsłuchań na Spotify.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

38,00 zł

Standard

Standard

43,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.