Biletomat Pop / Rock MAKS ŁAPIŃSKI | WROCŁAW

Pop / Rock: MAKS ŁAPIŃSKI | WROCŁAW

Bilety na Pop / Rock

MAKS ŁAPIŃSKI | WROCŁAW

termin

Czw, 19 stycznia 2023 godz. 20:00

miejsce

Bezsenność
Ruska 51, 50-079 Wrocław

organizator

Borówka Music

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 19 sty 2023 20:00

40 PLN

Kup bilet 

📄Kup bilet na koncert Maksa Łapińskiego 19 stycznia we Wrocławiu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


start - 20:00

Maks Łapiński

W wieku 9 lat napisał swoją pierwszą piosenkę i… tak już mu zostało do dzisiaj – pisze je regularnie. Autor tekstów, kompozytor, instrumentalista i wokalista. Miłośnik improwizacji muzycznej, dlatego też pierwszą rzeczą jaką sprawdza po przyjeździe do nowego miasta to kluby z jam session. Ma na swoim koncie sporo koncertów oraz festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. W sierpniu 2020 roku jego twórczość została doceniona na międzynarodowym festiwalu Carpathia Festival, gdzie zdobył Grand Prix śpiewając swoją autorską piosenkę „Lew”. W roku 2021 Maks zagrał aż 52 koncerty! W tym roku nie zwalnia tempa i regularnie występuje na terenie całej Polski. Na trasie znalazły się też Czechy i Chorwacja, gdzie grał razem z zespołem. Jego single „Lew” i „Na Serio” zostały świetnie przyjęte zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych. Utwór „Na serio” dotarł do 6. miejsca listy przebojów radia Muzo FM. Piosenki Maksa można usłyszeć w takich radiostacjach jak: Eska, RMF Maxxx, Muzo FM, Radio 357, Czwórka czy Meloradio. Artysta aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. Każdą piosenkę na tej płycie pisał inspirując się swoimi przeżyciami. Możemy spodziewać się zatem bardzo osobistego, romantycznego i pozytywnego materiału. Na koncertach Maks gra na gitarze i pianinie. No i śpiewa… i to jak śpiewa!


Kontakt – Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie