Biletomat Muzyka klubowa Malaxis | All Night Long

Muzyka klubowa: Malaxis | All Night Long

Bilety na clubbing

Malaxis | All Night Long

termin

So, 28 sierpnia 2021 godz. 23:00

miejsce

Bulwar Maurycego Beniowskiego
Szczecin, 70-634 Szczecin

organizator

Hala Odra

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 28 sie 2021 11:50

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 28 sie 2021 23:00

30 PLN

Wyprzedane


 

📄Zapraszamy do Hali Odra na wyjątkowe show Malaxis!

MAL b2b Axis operandi


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już w tę sobotę, za drzwiami Odranadonocy nastąpi niezwykłe spotkanie elektroniki z organicznymi dźwiękami. O budowanie tempa i atmosferę zadba dwóch Artystów - Axis Operandi i MaL.

Axis Operandi:
Lider stacjonującej w stolicy platformy muzycznej i serii eventów Biotechnologia promującej to co w techno i szeroko pojętej elektronice psychodeliczne, kosmiczne, organiczne i hipnotyczne. W swoich DJ-setach poszukuje pomostu pomiędzy głębokim, transowym, minimalistycznym, nasączonym miejscami ambientem techno, a połamanymi bądź też plemiennymi bitami. Zdarza mu się niekiedy wplatać do swoich setów elementy minimal house czy też electro. W swojej działalności djskiej i promotorskiej stara się przekonywać słuchaczy, że sety wyrosłe z techno nie muszą w swym wyrazie być głównie mocne, lub głównie mroczne, że w obszarze 4/4 jest miejsce na całą paletę emocji. Występował na wydarzeniach sygnowanych przez takie marki jak Up to date festival, Instytut, Revive, Fort open air, 999, czy też Ars Independent. Dzielił scenę z takimi artystami jak min. Edit Select, Valentino Mora, Shlomo, AWB, Setaoc Mass, VSK, Freddy K czy też Justine Perry.

https://soundcloud.com/axis_operandi
https://www.facebook.com/axisoperandi/
https://www.facebook.com/Biotechnologia1/
https://www.residentadvisor.net/dj/axisoperandi

MaL:

Warszawski dj MaL wychowany muzycznie przez portal lastfm oraz festiwale Plateaux i Unsound rozpoczął swoją karierę muzyczną w 2008 roku. Do tej pory miał przyjemność grać z największymi przedstawicielami sceny elektronicznej, grając w najważniejszych klubach w Polsce oraz w Berlinie, Tel Avive i Jerozolimie. Polska publiczność mogła go usłyszeć na takich festiwalach jak Up to date, Audioriver, Revive, Nagle nad morzem, Wisłoujściu, LAS Festival czy Tatarak. Miał również przyjemność puszczać muzykę w legendarnej miejscówce techno – Instytut Energetyki. Totalnie uwiedziony brzmieniem Berlina, przeprowadził się tam na rok, co miało niebagatelny wpływ na jego selekcję. W 2020 roku rozpoczął następny rozdział w obcowaniu z muzyką – wystartował z audycją MALCONTENT na falach Radia Kapitał. Jest organizatorem imprez pod nazwą COM, skupioną na dźwiękach ambient, electro, minimal i techno.

https://soundcloud.com/polishtechnology/podcast-84-mal
https://soundcloud.com/instytutt.../instytut-podcast-007-mal
https://www.mixcloud.com/mal44/mal-intramural-podcast-035
https://www.mixcloud.com/mal44/mal-nor/

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!