Przejdź do głównej treści strony

MAŁE ETHNO: SKRZYNKA NA BAJKI – NAPISZ SWOJĄ BAJKĘ

22.06.2024, sobota, 11:00
Park Adama Mickiewicza w Poznaniu, Poznań ul. Fredy 7, 60-101 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

22.06
g. 11 | Park Adam Mickiewicza
Skrzynka na bajki – napisz swoją bajkę
warsztaty dla dzieci
prowadzenie: Dominika Kiss-Orska
bilety: 15 zł / czas trwania: 60’ / wiek: 9-12 lat

Czy lubisz czytać bajki? A może zdarza Ci się snuć fantastyczne historie o smokach, księżniczkach, gadających zwierzętach i wplatać w nie siebie, jako super bohaterki/bohaterów? …
22.06
g. 11 | Park Adam Mickiewicza
Skrzynka na bajki – napisz swoją bajkę
warsztaty dla dzieci
prowadzenie: Dominika Kiss-Orska
bilety: 15 zł / czas trwania: 60’ / wiek: 9-12 lat

Czy lubisz czytać bajki? A może zdarza Ci się snuć fantastyczne historie o smokach, księżniczkach, gadających zwierzętach i wplatać w nie siebie, jako super bohaterki/bohaterów? A może w ogóle te bajki, są takie bliższe codzienności. Po prostu patrzysz na przykład na kwiat w doniczce i nagle okazuje się, że pod płatkiem siedzi mały stworek? U mnie w domu mieszka sporo takich stworków, bo mam dużo kwiatów. Pomyśl czy napiszesz bajkę dla siebie – z sobą w roli głównej, czy dla kogoś bliskiego?

Podczas warsztatów na trawie dzieci stworzą opowieści w notesach specjalnie przygotowanych przez prowadzącą.
Dominika Kiss-Orska – kulturoznawczyni i pedagożka. Przede wszystkim jednak przewodniczka piesza i rowerowa, miłośniczka wycieczek, turystyki i jezior. Pracowniczka Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, gdzie prowadzi cykl podróżniczy „Kultura na świeżym” oraz dyrektorka Ethniesów, czyli Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Tradycyjnej i Ludowej. Stypendystka Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, autorka 3 tomów przewodnika subiektywnego „Za winklem, po schodkach”. Pisze bajki personalizowane na zamówienie jako „Skrzynka na bajki”. Mama ukochanych bliźniaczek. Szuka kultury w naturze i natury w kulturze. Najbardziej jest szczęśliwa w lesie i gdy dzieli się z innymi swoimi krajoznawczymi odkryciami. Kocha Bydgoszcz i Brdę.

Bilety

Wyprzedane

bilet warsztatowy

bilet normalny

15,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.